Eczacıbaşı’ndan Kaklık Mağarası’na övgü

Denizli’nin Honaz İlçesi’ne gelen ve ilçedeki Kaklık Mağarası’nı ziyaret eden Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, mağaraya olan hayranlığını dile getirerek, mağarada gerçekleştirilen çalışmalara övgüler yağdırdı.

Eczacıbaşı’ndan Kaklık Mağarası’na övgü

Türkiye’nin önemli işadamlarından olan Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Denizli’nin Honaz İlçesi’ne gelerek; ‘yeraltındaki Pamukkale’ olarak adlandırılan Kaklık Mağarası’nı ziyaret etti. Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’in de hazır bulunduğu ziyarette konuşan ve mağarayı çok beğendiğini belirten Eczacıbaşı, “Burası çok güzel bir yer. Honaz Belediye Başkanı Sayın Yüksel Kepenek’in gerçekleştirdiği çalışmalar burasını daha da cazip hale getirmiş. Sayın Başkanın bu gibi tarihi ve kültürel değerlere sahip çıkması beni çok mutlu etti. İş dünyamızı Kaklık Mağarası’nı sahip çıkmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

“ÇALIŞMALARIMIZI ARTTIRARAK SÜRDÜRECEĞİZ”

Bülent Eczacıbaşı’nın Kaklık Mağarası’nı ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını belirten Başkan Kepenek; “İş dünyasının duayenlerinden Sayın Eczacıbaşı’nın Kaklık Mağaramızı ziyareti ve gerçekleştirdiğimiz düzenlemeler hakkındaki düşünce ve sözleri için çok teşekkür ediyorum. Honazımızı her alanda olduğu gibi, tarihi ve kültürel değerlerini de en iyi şekilde tanıtmak ve gelecek nesillere aktarmak anlamında Honaz Belediyesi olarak çalışmalarımızı arttırarak sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER