ECZANE PAPATYA'YI AK PARTİLİ BAŞKAN İLE CHP'Lİ VEKİLLER AÇTI

ECZANE PAPATYA'YI AK PARTİLİ BAŞKAN İLE CHP'Lİ VEKİLLER AÇTI

Denizli’nin 1200 Evler Semti’nde hizmete giren bir eczanenin açılış töreni adeta “AK Parti-CHP Koalisyonu” manzaraları verdi. Denizlili genç eczacı Begüm Başoğlu Erdemir’in eczanesi AK Partili Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ile CHP’nin ağır topu Adnan Keskin ve CHP’li Milletvekili Kazım Arslan tarafından açıldı.
1200 Evler Semti’ndeki Papatya Eczanesi açılışı ilginç bir politik buluşmaya sahne oldu. Açılış kurdelesini; iktidar partisi AK Parti’ye mensup isimler ileAna Muhalefet Partisi CHP’li politik isimler birlikte kesti. Merkezefendi Belediyesi CHP’li Meclis üyesi Osman Erdemir ile Bereket Enerji Muhasebe Müdürü Ayser Erdemir’in gelini Eczacı Begüm Başoğlu Erdemir’in eczane açılışında; CHP eski Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreter Adnan Keskin, CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan ile AK Partili Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu hazır bulundu. Açılışta ayrıca, Bereket Enerji Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı da vardı. CHP ve AK Partili Belediye Meclis Üyelerinin yanı sıra Eczacı Begüm Başoğlu Erdemir’in anne-babası Nilgün-Ali Başoğlu ile Başoğlu ve Erdemir Ailelerinin yakınları, dostları, akrabaları da açılış törenine katıldı. Oytun Erdemir ise eşi Begüm Başoğlu Erdemir’i açılış boyunca hiç yalnız bırakmadı. 

“HELALİNDEN BOL KAZANÇLAR”
Eczane Papatya’nın açılış kurdelesini; Subaşıoğlu, Keskin, Arslan ve Saldanlı birlikte keserken, ilk konuşmayı Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu yaptı. Başkan Subaşıoğlu, “1200 Evler Mahallesi’nde güzel bir işyerinin açılışında bulunmaktan çok mutluyum. Bu işyeri; Merkezefendi Belediyesi Meclis üyemiz Osman Erdemir’in gelini Begüm’ün eczanesidir.  1200 Mahallesi’ne hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.  Mahalle sakinlerimize sağlık konusunda güzel ve kaliteli bir hizmet verecektir. Eczanenin hayırlı olmasını ve helalinden bol kazançlar diliyorum” dedi.

“BEREKETLİ İŞLER DİLERİM”
Bereket Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı ise, “Begüm Hanıma hayırlı işler ve bol kazançlar dilerim. Bereketli işler dilerim. Hayırlı uğurlu olsun. Erdemir Ailesi’nin mutlu gününü paylaşmak için bir araya geldik. Sağlıklı yaşamalıyız ama ilaçsızda olmuyor. Hayırlı uğurlu olsun“ diye konuştu. 
CHP eski Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Adnan Keskin ise, “Herkes okulu bitirdikten sonra yaşamını şekil ve düzene koymak ister. Okullardan mezun olanların iş sahibi olması güzel bir duygudur. Begüm’ün işyeri açmasından mutluluk duyduk. Bizim açımızdan Erdemir Ailesi’nin mutlu gününe ortak olmak ayrı bir mutluluktur. Begüm hanıma başarılar dilerim” dedi. 


CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan da, “Bu eczane mahalleye hizmet versin. Hayırlı uğurlu olsun. Eczacı Begüm’ün kayınpederimiz CHP Merkezefendi Belediye Meclis üyemizdir. Bu açılışa katılmaktan, burada bulunmaktan dolayı mutluyum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.  
Eczacı Begüm Başoğlu Erdemir’in kayınpederi, CHP’li MerkezefendiBelediye Meclis üyesi Osman Erdemir ise, “Bu mutlu günümüzde Merkezefendi Belediye Başkanımız Muhammet Subaşıoğlu ve milletvekillerimizi aramızda görmekten mutlu olduk. Burası gelinimizin işyeri. Çok mutluyum, böyle bir işletmeyi açtık. Hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

MUHAMMET KARAÇAY-DOĞAN AKŞİT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER