Ege Bölgesi Hava Durumu! Meteoroloji duyurdu

Meteoroloji tarafından 16 Kasım hava durumu verileri paylaşıldı. Peki, 16 Kasım Aralık İzmir, Denizli, Manisa, Muğla, Afyonkarahisar, Uşak, Aydın, Kütahya'da hava nasıl olacak? İşte, 16 Kasım Ege Bölgesi hava durumu...

Ege Bölgesi Hava Durumu! Meteoroloji duyurdu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından 16 Kasım hava durumu raporu yayımlandı.

YURT GENELİNDE HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: ülkemizin doğu kesimleri parçalı yer yer çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Sinop ve Mardin çevrelerinin sağanak yağışlı; Şırnak, Hakkari ve Van çevrelerinin yağmurlu, yükseklerinin karla karışık yağmurlu; diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Marmara, İç Ege ve İç Anadolu bölgesi ile Batı ve Orta Karadeniz'in iç kesimlerinde pus ve yer yer sis hadisesi bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik olmayacağı ve mevsim normalleri civarında seyretmeye devam edeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeybatı, Doğu bölgelerde güneyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

EGE'DE HAVA DURUMU

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde İç Ege'de pus ve yer yer sis hadisesi bekleniyor.

DENİZLİ °C, 9*°C

Parçalı bulutlu

İZMİR °C, 18°C

Parçalı ve az bulutlu

AYDIN °C, 12°C

Parçalı bulutlu

KÜTAHYA °C, 12°C

Parçalı ve az bulutlu

AFYONKARAHİSAR °C, 2°C

Parçalı bulutlu

MANİSA °C, 18°C

Parçalı ve az bulutlu

MUĞLA °C, 18°C

Parçalı ve az bulutlu

UŞAK °C, 3°C

Parçalı bulutlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER