Ege Bölgesi Hava Durumu! Meteoroloji duyurdu

Meteoroloji tarafından 17 Kasım hava durumu verileri paylaşıldı. Peki, 17 Kasım Aralık İzmir, Denizli, Manisa, Muğla, Afyonkarahisar, Uşak, Aydın, Kütahya'da hava nasıl olacak? İşte, 17 Kasım Ege Bölgesi hava durumu...

Ege Bölgesi Hava Durumu! Meteoroloji duyurdu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından 17 Kasım hava durumu raporu yayımlandı.

YURT GENELİNDE HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Yurdun kuzeydoğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Sinop çevrelerinin aralıklı sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Marmara, İç Ege ve İç Anadolu'nun batısı ile Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde pus ve yer yer sis hadisesi bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik olmayacağı ve mevsim normalleri civarında seyretmeye devam edeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle batı ve güneybatı, Marmara ve Kuzey Ege ile zamanla yurt genelinde doğu ve kuzeydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

EGE'DE HAVA DURUMU

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

DENİZLİ °C, 18*°C

Parçalı bulutlu

İZMİR °C, 20°C

Az bulutlu ve açık

AYDIN °C, 22°C

Parçalı bulutlu

AFYONKARAHİSAR °C, 14°C

Parçalı bulutlu

KÜTAHYA °C, 15°C

Az bulutlu ve açık

MANİSA °C, 20°C

Az bulutlu ve açık

MUĞLA °C, 18°C

Az bulutlu ve açık

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER