Ege Bölgesi Hava Durumu! Meteoroloji duyurdu

Meteoroloji tarafından 12 Kasım hava durumu verileri paylaşıldı. Peki, 12 Kasım Aralık İzmir, Denizli, Manisa, Muğla, Afyonkarahisar, Uşak, Aydın, Kütahya'da hava nasıl olacak? İşte, 12 Kasım Ege Bölgesi hava durumu...

Ege Bölgesi Hava Durumu! Meteoroloji duyurdu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından 12 Kasım hava durumu raporu yayımlandı.

YURT GENELİNDE HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz'in kıyı kesimleri, Kırklareli, İstanbul ve Kocaeli çevreleri, Balıkesir'in kuzeyi, Tekirdağ ve Çanakkale'nin doğusu ile Şırnak, Hakkari ve Van'ın güney kesimlerinin yağmur ve sağanak yağışlı, Van'ın güneyi, Hakkari ve Şırnak'ın yükseklerinin yer yer karla karışık yağmurlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Marmara'nın güneyi ve doğusu, Kuzey Ege'nin iç kesimleri, İç Anadolu ile Batı ve Orta Karadeniz'in iç kesimlerinde yer yer sis ve pus olayı bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor, Ülkemiz genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, bu sabah saatlerinde Marmara'nın batısı ve Kuzey Ege kıyılarında yer yer kuvvetli (40-60 km/sa) eseceği tahmin ediliyor.

EGE'DE HAVA DURUMU

DENİZLİ °C, 16°C

Parçalı bulutlu

İZMİR °C, 21°C
Az bulutlu

KÜTAHYA °C, 15°C
Parçalı ve az bulutlu

MANİSA °C, 21°C
Az bulutlu

MUĞLA °C, 21°C
Az bulutlu

AYDIN °C, 17°C

Parçalı bulutlu

UŞAK °C, 14°C

Parçalı bulutlu

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2020, 09:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER