EGE TARIM, SERA VE HAYVANCILIK FUARI KAPILARINI 14'ÜNCÜ KEZ AÇTI

EGE TARIM, SERA VE HAYVANCILIK FUARI KAPILARINI 14'ÜNCÜ KEZ AÇTI

Bölgenin önemli fuar organizasyonlarından olan Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı, Denizli Büyükşehir Belediyesi EGS Kongre ve Kültür Merkezi Fuar Alanı'nda 14. kez kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Ege Bölgesi’nin en önemli fuar organizasyonlarından olan Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı bu yıl 14. kez kapılarını ziyaretçilerine açtı. Denizli Büyükşehir Belediyesi EGS Kongre ve Kültür Merkezi Fuar Alanı'ndaki açılış törenine; Vali Hasan Karahan, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Vali Yardımcısı Celalettin Cantürk, Tarım İl Müdür Vekili Yılmaz Erkaya, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Ziraat Odası Başkanı Hamdi Gemici, Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci ve vatandaşlar katıldı. Fuarın açılışında konuşan Vali Hasan Karahan, fuarın hayırlı olmasını dileyerek; “Denizlimiz, her alanda olduğu gibi tarım alanında da önemli yol katetmiştir. Bu fuar da onun göstergesidir. Bu Fuarın tarıma ve çiftçimize katkısı yadsınamaz. Fuarın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

FUAR, 4 MART’A KADAR SÜRECEK
Konuşmaların ardından Vali Karahan ve törene katılan diğer protokol üyeleri tarafından açılış kurdelesi kesildi. Daha sonra protokol üyeleri ve davetliler stantları gezerek yetkililerden bilgi aldılar. Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı’nda; traktör, biçerdöver, tarımsal mekanizasyon ve teknolojileri, sulama sistemleri ve ekipmanları, sera teknolojileri ve bağcılık, tohum, fide, fidan, bahçecilikle ilgili teknoloji, zirai ilaç, gübre, ekolojik tarım, hayvancılık sektörleri ile ilgili teknik ve teknolojik bir çok ürün tanıtılacak. 30 bin metrekare alanda 214 firmanın yer aldığı ve yaklaşık 200 bin kişinin üzerinde ziyaret etmesi beklenilen Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı, 4 Mart Pazar akşamına kadar sürecek.

 

TOLGA ALP DÜZGEREN-MEHMET ÜNLER

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER