Ege Teknik Denizli Bayi, sezonu Nihat Sırdar’la açtı

Daıkın Klima Denizli Bölge Ana Bayii Ege Teknik Isıtma ve Soğutma Şirketi, sezonu Nihat Sırdar’la açtı.

Ege Teknik Denizli Bayi, sezonu Nihat Sırdar’la açtı

2011 yılında sektörün öncü markalarından olan Daıkın Klima ile yollarını birleştiren, bölge ana bayi Ege Teknik/Denizli sezonu, yıllardır sabahları ve akşamları yaptığı başarılı radyo programlarıyla herkesin beğenisini ve sempatisini kazanan Nihat Sırdar’la yaz sezonunu açtı.

1998 yılında beyaz eşya ve klima konularında servis hizmeti vermek amacıyla küçük bir işletme olarak sektöre ilk adımını atan Ege Teknik, 2011 yılında sektörün önemli markalarından olan Daıkın Klima ile yollarını birleştirerek, Denizli ve çevresinde proje taahhüt hizmetleri vermeye başladı. Gittikçe artan müşteri portföyü ve ürün çeşitliliğinden dolayı Ege Teknik; Ege Bölgesi’nde en büyük bayilerden biri olma konumuna yerleşti. Ege Teknik Denizli Bayi, 2017’de Denizli merkezde 2’nci satış mağazası ve showroomunu açarak; sektördeki iş ortaklarına ve müşterilerine daha iyi ve sonuç odaklı hizmet vermeye devam ediyor.

Daıkın Türkiye, Kafa Radyo’da yayınlanan Nihat’la Muhabbet programının da sponsorluğunu üstleniyor. Gelişmiş teknolojisi ve üst segmenteki klima modelleriyle kullanıcılarına enerji verimliliği yüksek, konforlu bir iklimlendirme sunan Daıkın, uzmanı olduğu ‘Doğru Hava’yı bu kez de düzenlenen bir turneyle Türkiye’nin en çok dinlenen radyocusu Nihat Sırdar aracılığıyla anlattı. Yaz sıcaklarının iyice bunalttığı günlerde kendisiyle özdeşleşen ve Kafa Radyo’da yayınlanan ünlü programı Nihat’la Sivrisinek’i canlı olarak Ege Teknik önünden gerçekleştirdi. Dinleyicilere Daıkın’ın uzmanı olduğu ‘Doğru Hava’yı anlatan Sırdar, düzenlediği yarışmalarla da büyük ilgi topladı. Program boyunca yüzlerce kişinin ilgi odağı haline gelen Sırdar; Denizli Daıkın bayisi Ege Teknik önünde gerçekleştirdiği canlı yayınla dinleyicileri ‘Doğru Hava’ konusunda bilgilendirirken düzenlediği yarışmalarla da indirimler kazandırdı.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2022, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER