Egem Tekstil’den Denizlispor’a destek

Denizli’de 1996 yılında kurulan ve Türkiye’de organik tekstil üretiminde önemli bir yere sahip olan Egem Tekstil, Denizlispor’a organik tekstil ürünleri hediye etti. Egem Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Uzunoğlu: “Bir şehrin futbol kulübü o şehrin dinamiğidir. Biz de bu dinamiğe katkıda bulunalım istedik” dedi.

Türkiye’de organik tekstil üretiminde önemli bir yere sahip olan Egem Tekstil Denizlispor için harekete geçti.

Havlu üretimi yapan firma ürünleri başta Denizli Valisi Ali Fuat atik olmak üzere ve Denizlispor kulübü teknik heyet ve futbolcularına hediye etti.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Egem Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Uzunoğlu; “ Her şehrin dinamikleri vardır. Bir şehrin futbol kulübü o şehrin dinamiğidir. Bizlerde bu dinamiğe destekte bulunalım diye düşündük. Biz ihracat yapan bir firma olarak Denizlispor için özel havlu üretmeye karar verdik. İşimizi her zaman en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Zaten bizim firma olarak başarımız yenilikçiliğe olan aşkımızdandır. Denizlispor’umuza da yakışır güzel bir havlu üretimi yaptık. Üretilen havlular sadece kulübe özgüdür. Herhangi bir maddi karşılığı yoktur. Denizlispor kulübü yöneticileri başta olmak üzere tüm futbolculara havlularımız teslim edildi.  Bu havludan ayrıca Denizli Valisi Ali Fuat Atik’e de hediye edildi. ” dedi.

 “DENİZLİSPOR BU ŞEHRİN OLMAZSA OLMAZIDIR”

Toplamda 250 adet üretimin yapıldığını belirten Uzunoğlu; “ Biz bu şehirden ekmek yiyoruz. Bu şehir bizlere bir şeyler veriyor. Bizlerinde bu şehre bir şeyler vermesi gerekiyor. Şahsım adına spora her olan ilgim fazladır. Daha öncede spor camialarında yöneticilik yaptım. Denizlispor’a ise ayrı bir sevgimiz var. Denizlispor bu şehrin olmazsa olmazıdır. Bizler bu düşünceyle bunu yaptık. Toplamda 250 adet ürettik. Hem de futbolcularımız tekstilin başkenti Denizli ürünleriyle tanışsın istedik” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2020, 17:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER