EGE'NİN EN BÜYÜK KİTAP FUARI KAPILARINI AÇTI

EGE'NİN EN BÜYÜK KİTAP FUARI KAPILARINI AÇTI

Denizli Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Ege’nin en büyük kitap fuarı kapılarını açtı. Yüzlerce yazar ve yayınevinin Denizlililerle buluşacağı Denizli Büyükşehir Belediyesi 2. Kitap Fuarı, ilk günden yoğun ilgi ile karşılandı. Resmi açılış töreni 31 Mart 2018 Cumartesi saat 11:00’de gerçekleştirilecek fuar İlber Ortaylı'dan Leyla İpekçi’ye, Kahraman Tazeoğlu’ndan Saba Tümer’e kadar birçok ünlü yazarı ağırlayacak.

Kitapseverlerin heyecanla beklediği Ege’nin en büyük kitap fuarı kapılarını açtı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Kültür  Merkezi'nde (EGS) düzenlenen fuarın resmi açılış töreni 31 Mart 2018 Cumartesi günü saat 11:00’de gerçekleştirilecek. Yüzlerce yazar ve yayınevinin Denizlililerle buluşacağı Denizli Büyükşehir Belediyesi 2. Kitap Fuarı, ilk günden yoğun ilgi ile karşılandı. Özellikle öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği fuara İlber Ortaylı'dan Leyla İpekçi’ye, Kahraman Tazeoğlu’ndan Saba Tümer’e kadar birçok ünlü yazar ve yayınevi katılacak. Her gün birçok ünlü yazarın katılacağı fuarda ayrıca Denizlili yazarlar ve Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınları’nda yer alan eser sahipleri de olacak.

İMZA PROGRAMLARI, SÖYLEŞİ VE KONFERANSLAR
150 yazar ve 220 yayınevinin katıldığı Denizli Büyükşehir Belediyesi 2. Kitap Fuarı’nın onur konuğu Klasik Türk Edebiyatı ve Türk Tasavvuf Edebiyatı’nın en büyük yazarlarından biri olarak kabul edilen Denizlili Yrd. Doç. Dr. Mustafa Tatcı olacak. Mustafa Tatcı, okurlarıyla 31 Mart 2018 Cumartesi günü saat 14:00’de düzenlenecek söyleşi ve imza programında buluşacak. Fuarda en çok merak edilen yazarlardan biri olan Ali Lidar da 31 Mart 2018 Cumartesi günü saat 14:00’de fuar alanında olacak. 1 Nisan 2018 Pazar günü ise Saat 14.00'de Canan Tan ve Kahraman Tazeoğlu gibi ünlü kalemler de Denizlililerle buluşacak.

ETKİNLİK TAKVİMİ: WWW.DENİZLİKİTAPFUARİ.ORG
Hafta içi 10:00-20:00, hafta sonu ise 10.00-21.00 saatleri arasında fuarı ziyaret edebilecek Denizlililer için İstiklal Caddesi'ndeki eski kütüphane önünden ücretsiz otobüs kaldırılacak. Kitapseverler, Denizli Büyükşehir Belediyesi 2. Kitap Fuarı’nın ayrıntılı etkinlik takvimini www.denizlikitapfuari.org adresinden ulaşarak, imza günleri ve söyleşi programları hakkında bilgi alabilirler. 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER