EĞİTİM GÖNÜLLÜSÜ KALAYCIOĞLU HAYATINI KAYBETTİ

EĞİTİM GÖNÜLLÜSÜ KALAYCIOĞLU HAYATINI KAYBETTİ

Hayırsever kimliği ile tanınan ve memleketi Tavas’a okul yaptıran eğitim gönüllüsü Sait Kalaycıoğlu, hayatını kaybetti. Merhum Kalaycıoğlu, Ulu Cami’de kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları içinde ebediyete uğurlandı.

Denizli bir eğitim gönüllüsünü daha kaybetti. Hayırsever kimliği ile tanınan ve memleketi Tavas’a okul yaptıran eğitim gönüllüsü Sait Kalaycıoğlu, yaşlılığa bağlı sebeplerden dolayı hayata veda etti. 91 yaşında hayatını kaybeden merhum Sait Kalaycıoğlu için; Ulu Cami’de tören düzenlendi.  Öğle namazının ardından kılınan cenaze nazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrasında merhum Kalaycıoğlu, Asri Mezarlık’ta toprağa verildi.

Milli Eğitim İl Müdürü Mahmut Oğuz, eğitim gönüllüsü Kalayıoğlu’nu kaybetmenin üzüntüsünü şu ifadelerle dile getirdi: “Eğitim camiası olarak ‘Eğitimin Hamisi’ hayırsever işadamı Sait Kalaycıoğlu’yu kaybetmenin büyük üzüntüsünü yaşıyoruz.Merhum Sait Kalaycıoğlu’ya Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.Hayırseverimiz eğitim camiasına Tavas Sait Kalaycıoğlu Ortaokulunu kazandırmıştır.”

CANSU KARACIK

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER