‘Ekonomi ve Hukuk Buluşmaları’ Denizli’den başlıyor

Dünya Gazetesi'nin Daha İyi Yargı Derneği ile birlikte Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu, Denizli Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu, Denizli Genç İş İnsanları Derneği, Denizli Barosu iş birliği ile düzenlediği Ekonomi ve Hukuk Buluşmaları etkinliği salı günü Denizli’den başlıyor.

‘Ekonomi ve Hukuk Buluşmaları’ Denizli’den başlıyor

Dünya Gazetesi'nin Daha İyi Yargı Derneği ile birlikte Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED), Denizli Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği (DESİAD), Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Denizli Genç İş İnsanları Derneği (DEGİAD) ve Denizli Barosu iş birliği ile düzenlediği Ekonomi ve Hukuk Buluşmaları etkinliği, başlıyor. Denizli’den başlayarak 22 ilde yapılacak etkinlik, salı günü 15.00-18.00 saatleri arasında Merkezefendi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Daha İyi Yargı Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Av. Hande Hançar, TÜRKONFED Saymanı Mehmet Salih Özen ve Merkezefendi Belediyesi Başkanı Av. Şeniz Doğan’ın açılış konuşması yapması beklenen etkinliğin ilk paneli ‘İş Dünyasının Hukuktan Beklentileri ve Sorunlar’ adıyla yapılacak. Moderatörlüğünü Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Güldağ’ın yapacağı panele; GESİFED Başkanı ve TÜRKONFED Başkan Yardımcısı Oktay Mersin, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci ile DEGİAD Başkanı Hakan Urhan konuşmacı olarak katılacak. Panelin ardından Daha İyi Yargı Derneği Kurucu Başkanı Av. Mehmet Gün ile Daha İyi Yargı Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Av. Hande Hançar’ın konuşması bekleniyor.

“Önerilerin Eleştirisi, Geri Bildirim ve Tavsiyeler”

Etkinliğin ikinci paneli ise “Önerilerin Eleştirisi, Geri Bildirim ve Tavsiyeler” adıyla yapılacak. Panelin moderatörlüğünü Dünya Gazetesi Genel Koordinatörü Vahap Munyar yapacak. Denizli Barosu Başkanı Av. Adnan Demirdöğer, Denizli Barosu avukatlarından Aysun Nalbant, DESİAD Başkanı İbrahim Şenel panelde konuşma gerçekleştirecek.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2022, 15:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER