EKONOMİDE EN ÇOK O' KONUŞULDU

EKONOMİDE EN ÇOK O' KONUŞULDU

Medya Takip Merkezi (MTM)’nin Eylül ayında ekonomide en çok konuşulan Bakanlar sıralamasında Denizlili Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci; yazılı basın, TV ve Online medya organlarında yayınlanan haberlere göre; hakkında en çok söz edilen ve konuşulan Bakan oldu.

Medya Takip Merkezi (MTM)’nin Eylül ayında ekonomide en çok konuşulan bakanlar sıralamasında Denizlili Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci; “yazılı basın, TV ve Online medya organlarında yayınlanan haberlere” göre; hakkında en çok söz edilen ve konuşulan bakan oldu.

MTM’nin Ekonomi Gazetecileri Derneği için hazırladığı Eylül 2016 raporu verilerine göre; kurum tarafından taranan 4 bini aşkın gazete, dergi ve TV kanalı ile 10 bini aşkın internet medyasında “Ekonomide En Çok Konuşulan Bakanlar” sıralamasında Bakan Zeybekci yine zirvede yer aldı. Her ay yapılan bu sıralamaya göre Eylül 2016’da yayınlanan haberlerde; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci toplam 8.508 haber ile birinci, Maliye Bakanı Naci Ağbal  toplam 6.649 haber ile ikinci, Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek 6.607 haber ile üçüncü ve Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan 4.060 haber ile dördüncü sırada yer aldı.

Bakan Zeybekci ile ilgili haberler medya dallarına göre şu sayılarda kullanıldı; “Yazılı basında; 1.204 kez, TV’de; 441 defa, Online medyada; 6.863 kere..”

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205