'EKONOMİNİN DÜMENİNDE İŞİNİ BİLEN BİR KAPTAN VAR'

'EKONOMİNİN DÜMENİNDE İŞİNİ BİLEN BİR KAPTAN VAR'

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin, Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklanan yeni kabinede yer almasıyla ilgili açılama yapan AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, “Ekonominin dümeninde işini bilen bir kaptan varsa içiniz her zaman rahattır” dedi.

AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin, Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklanan yeni kabinede yer almasıyla ilgili açılamada bulundu. Başkanı Filiz; “Denizli sevdalısı Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci’nin, Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklanan kabinede Ekonomi Bakanı olarak yer alması ve görevini sürdürmesi bizleri sevindirmiştir. Nihat Zeybekci başta olmak üzere yeni kabineye başarılar diliyorum. Hayırlı olsun” dedi. “Ekonominin dümeninde işini bilen bir kaptan varsa içiniz her zaman rahattır” diyen Başkan Filiz; Türkiye Ekonomisi de tecrübeli, vizyon sahibi ve başarılı bakanımız ile yoluna aynı hızla devam edeceği için mutluyuz “ şeklinde konuştu.  

“YENİ KABİNEYE BAŞARILAR DİLİYORUM"
Yeni kabinenin açıklanmasının ardından Başkan Filiz devamla şunları söyledi: “Tütün tarlasından işadamlığına, Denizli İhracatçılar Birliği'nden Denizli Belediye Başkanlığı'na, Denizli Milletvekilliğinden Ekonomi Bakanlığı'na uzanan başarı öyküsüyle ve Denizli sevdası ile tanıdığımız Sayın Bakanımız Nihat Zeybekci’nin Başbakan Binali Yıldırım'ın açıkladığı kabinede Ekonomi Bakanı olarak görevini sürdürmesi Denizli İl Teşkilatımızda sevinçle karşılandı. Her şeyden önce yeni kabine Denizli'ye ve ülkemize hayırlı olsun. Ekonomi bakanlığının bu görevi başarı ile sürdüren Nihat Bey'de kalmasından dolayı mutluyuz. Nihat Zeybekci, uzun süre görev yaptığı Ekonomi Bakanlığı'nda deneyim ve tecrübesini kullanarak Türkiye ve Denizli için faydalı çalışmalar yapmıştır ve yapmaya devam edecektir. Hem ülkemize hem de Denizlimiz'e önemli mesafeler aldıracak politikalar üreten Nihat Zeybekci başta olmak üzere yeni kabineye başarılar diliyorum"

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER