Ekonomist Çapa’dan Birsen Çelik’e övgü dolu sözler

Ünlü Ekonomist Emin Çapa, Youtube Kanalı’nda yaptığı bir programda Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik için övgü dolu sözlerle bahsetti. Çapa, “Birsen Hanım’ın belediyeye gelir elde etmek ve ilçesine hizmet edebilmek için verdiği mücadeleden çok etkilendim” dedi.

Ekonomist Çapa’dan Birsen Çelik’e övgü dolu sözler

Ekonomist ve gazeteci Emin Çapa, Youtube Kanalı’nda yaptığı bir programda CHP’li Belediye Başkanları’nın Afyonkarahisar’da yaptıkları toplantıya değindi. Denizlihaber.com sitesinde yer alan habere göre; toplantıya davetli olarak katıldığını ve orada duyduklarından çok etkilendiğini dile getiren Çapa, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik için de övgü dolu sözlerle bahsetti be örnek gösterdi.

Programda konuşmasına “Toplantıda bir kadın belediye başkanı ile tanıştım, beni çok etkiledi” diye başlayan Ekonomist Çapa, kadınlara yaşamın her kademesinde yüksek temsiliyet verilmesi gerektiğinin altını çizdi. Başkan Çelik’in ilçesine hizmet edebilmek için verdiği mücadelenin takdir edilmesi gerektiğini söyleyen Çapa, “Birsen Hanım’ın ilçesi için anlattıkları beni çok etkiledi. Sohbetimiz sırasında bana çok fazla arazilerinin olmadığını bu nedenle hazineden 49 yıllığına arazi kiraladığını ve oraya da 5 bin adet Ceviz Ağacı diktiklerini söyledi. Bununla da kalmayıp ağaçların aralarını değerlendirmişler ve oralarda da karpuz kavun yetiştirmişler. Ardından çiftçi kayıt belgesini de alıp mazot ve gübre yardımını da almışlar. Şimdi bu ürünler büyük bir mağaza zincirinde satılıyor. Bir başkanın ilçesi için verdiği müthiş çaba” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2019, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner193