EL EMEĞİ GÖZ NURU ÜRÜNLER BAYRAMYERİ'Nİ SÜSLEDİ

EL EMEĞİ GÖZ NURU ÜRÜNLER BAYRAMYERİ'Nİ SÜSLEDİ

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi bünyesinde hizmet veren El Emeği Pazarına üye olan kadınlar; Bayramyeri Meydanında açtıkları stantlarda el emeği göz nuru ürünlerinin satışını yaparak, aile bütçelerine katkı sağlıyor.  

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafından, aile bütçelerine katkı sağlamak ve boş vakitlerini verimli bir şekilde değerlendirmek isteyen kadınlara yönelik açılan El Emeği Pazarı, her geçen gün büyümesini sürdürüyor. Üye sayısı her geçen gün artan El Emeği Pazarı’nda kadınlar; el işi örgüleri, çocuk elbiseleri, takı, süs eşyaları, iğne oyası, dantel ve çeşitli çeyizlik ürünlerinin satışını yaparak aile bütçelerine katkı sağlıyor. Denizli’nin çeşitli noktalarında açılan ve halkın büyük takdirini kazanan El Emeği Pazarı, bu kez Bayramyeri Meydanı’nda açıldı. Meydanda kadınların hazırladığı el emeği göz nuru ürünlere vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi El Emeği Pazarı Başkanı Meral Akbal Zeren, El Emeği Pazarı’nın kurulduğu günden bu yana amacına çok iyi hizmet ettiğini belirterek, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile açmış oldukları pazarlarda tamamen kadınların ürettiği ürünlerin sergilendiğini söyledi.

TERAPİ NİTELİĞİ TAŞIYOR

Kadınların El Emeği Pazarı’nda yaptıkları satışlarla aile bütçelerine katkı sağladığını dile getiren Zeren şunları söyledi: “Burada birlik ve beraberlik içerisinde birçok aktivite yapıyoruz. Bu da kadınlarımıza bir nevi terapi oluyor. El Emeği Pazarımız’a ve kadınlarımıza desteğini esirgemeyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a ve Kent Konseyi Başkanımız Ali Değirmenci’ye teşekkür ediyoruz. İsteyen tüm kadınlarımızı El Emeği Pazarımız’a katılmaya davet ediyorum.”

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zehra er
Zehra er - 2 yıl Önce

El ameli pazarı hangi gün nerde oluyor

Zehra er
Zehra er - 2 yıl Önce

Kiminle ve nasıl irtibat kurabilirim

SIRADAKİ HABER