Elif ile Buğra hayatlarını PASVAK’ta birleştirdi

Pamukkale Üniversitesi Hastaneleri Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı Öğretim Üyesi ve Pamukkale Sağlık Eğitim Vakfı (PASVAK) Başkanı Prof. Dr. Bülent Topuz’un kızı Cerrahi Hastanesi Beslenme ve Diyetetik Uzmanı Elif Topuz, Buldanlı iş insanı Yusuf Ülkü’nün oğlu Buğra ile PASVAK’ta düzenlenen düğün ile hayatını birleştirdi.

Elif ile Buğra hayatlarını PASVAK’ta birleştirdi

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastaneleri Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. OyaTopuz ile PAÜ Hastaneleri Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı Öğretim Üyesi ve Pamukkale Sağlık Eğitim Vakfı (PASVAK) Başkanı Prof. Dr. Bülent Topuz’un kızı Cerrahi Hastanesi Beslenme ve Diyetetik Uzmanı Elif Topuz, Buldanlı tekstilci olan Ayşen Ülkü ve Yusuf Ülkü’nün oğulları Buğra ile dünya evine girdi.

PASVAK’ta düzenlenen düğüne; İyi Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ali Değirmenci, Topuz ve Ülkü ailesinin yakınları ile davetliler katıldı. Nikahı, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıyarken; İyi Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ali Değirmenci ile genç ciftin yakın arkadaşları nikaha şahitlik etti.

Öte yandan misafirler PASVAK’ın bahçesini, konseptini ve hizmetini takdirle karşıladı.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2021, 17:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER