ELİF'İN ECZANESİ AÇILDI

ELİF'İN ECZANESİ AÇILDI

Denizli’nin tanınmış işadamlarından Sümaş Tekstil ve Cottonbox markasının kurucusu ve eski Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Turgut ve Melike Turgut’un kızı Eczacı Elif Turgut, kendi ismini taşıyan Elif’in Eczanesi’nin açılışı yapıldı.

 Kuşpınar Mahallesi İnönü caddesinde bulunan Elif’in Eczanesi’nin açılış kurdelesini; Elif Turgut, Nihat Turgut,  Memduha Bozbay, Nuri Turgut, Sadık Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oktay Mersin ve eşi Ümran Mersin,  İpek Mersin, As Selçuk Ecza Denizli Şube Müdürü Şanver Baytekin birlikte kesti. Çok sayıda davetlinin katıldığı açılışta Eczacı Elif Turgut, “Mesleğimi çok severek okudum ve severek bu işi yapıyoruz. Size en iyi sağlık hizmetini sunmak için elimden gelen her şeyi yapmak için çalışacağım. Bu dönemde bana destek olan başta canım ailem ve sizlere çok teşekkür ederim” dedi.

“ÇOK GÜZEL BİR YER AÇTI”
Açılışta konuşma yapan Sadık Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oktay Mersin, “Elif, çok hareketli ve başarılı. Çok güzel bir yer açtı. Sağlık sektöründe çok iyi hizmet vereceğine inanıyorum. Tebrik ediyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER