'EMİNEVİM' DENİZLİ'DE TAPULARI DAĞITTI

'EMİNEVİM' DENİZLİ'DE TAPULARI DAĞITTI

"Kolay Ev Alım Merkezi" sloganı ile yola çıkan ve 27 yılda 110 binden fazla aileyi ev ve otomobil sahibi yapan Eminevim, Denizli'de tapu teslim töreni gerçekleştirdi. Törende 100 aile tapusunu alarak ev sahibi oldu.

Ülke çapında 110 binden fazla aileyi ev ve araba sahibi yapan Eminevim, Denizli’de müşterileri ile buluştu. Tapu Teslim Töreni’ne Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, şirket yöneticileri ve ev almaya hak kazanan aileler katıldı. Törende mehteran gösteri yapılırken, tapu teslim töreninin ardından çekiliş gerçekleştirildi. Şanslı olan ailelere televizyon, telefon, mutfak robotu gibi eşyalar dağıtıldı. Faizsiz bir sistem geliştirdiklerini ifade eden Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da sıklıkla gündeme getirdiği ‘faiz” oranlarının yüksek olması yönündeki çıkışlarına değinerek, “Faizler ciddi anlamda yüksek, bu sistemin tek alternatifi el birliği ve dayanışma sistemi” dedi. 

“DENİZLİ’DE 1400 KİŞİ TAPUSUNU ALDI”

Eminevim’in sistemi ve Türkiye’deki konut ile otomobil piyasası hakkında açıklamalarda bulunan Üstün, Denizli’deki tapu teslim törenini 3 yıl önce de yaptıklarını hatırlatarak, “Bu sefer’de nasip oldu, Denizliler ile buluştuk. Bin 400 aile bugüne kadar bu bölgede tapusunu aldı, evini ve otomobilini aldı. 2 bin kişide portföy olarak inşallah evini otomobilini alacak” dedi.

“EL BİRLİĞİ DAYANIŞMA…”
Amaçlarının topluma fayda sağlamak olduğunu belirten Üstün, “İnsanların bir birine yardım ederek ev ve otomobil sahibi olmalarını sağlamak. Bu konuda bizim 115 bin müşterimiz yani 115 bin üyemiz ev ve otomobiline sahip oldu. İnşallah yine bizde sırada bekleyen birçok insanımız hem evini hem de otomobilini alacak. Bu faizin tek alternatifi el birliği dayanışma” diye konuştu.

“PİYASAYA AYDA 200 MİLYON TL PARA ENJEKTE EDİYORUZ”
Kurdukları sistemle insanları ev ve otomobil sahibi yaptıkları gibi aynı zamanda piyasaya da ayda yaklaşık 200 milyon TL para aktardıkların aktaran Üstün şunları söyledi: “Başka türlü insanlar kredi aldığı zaman, krediler çok yüksek şuanda ev alınamıyor ve inşaat sektöründe durgunluk yaşanıyor. Ama biz elhamdülillah bin, bin 500 tane ev almak sureti ile piyasada bir canlılık sağlıyoruz. Piyasaya ayda 200 milyon TL para enjekte ediyoruz. En ufak kasabalarda dahi Eminevim’den ev alan insanlar ile piyasada, ekonomide bir rahatlama sağlıyor. Müteahhitler rahatlıyor, piyasa rahatlıyor. Bu Denizli’de olabilir Sivas olabilir Ankara olabilir geçen ayda Konya’da yaptık toplantımızı. Zaman içerisinde bütün vilayetlerimizde, Bursa’da yapacağız. Tapu teslimleri ile de sistemimizi anlatmak için fırsat oluyor. Hem evlerini alanlar bizimle bu kaynaşmayı yaşıyorlar hem de evini alamayan yada otomobil sahibi olamayanlar bu sistemi öğrenmiş oluyorlar. Hem tanıtım hem kaynaşma oluyor hem de el birliği oluyor. Bizim formülümüz dayanışma el birliği ve insanları ev ve otomobil sahibi yapmak.”

“115 BİN KİŞİYİ EV VE OTOMOBİL SAHİBİ YAPTIK”
İnsanların ev ve otomobil almak için girdikleri dayanışma sistemleri konusunda dikkatli olmaları gerektiğini dile getiren Üstün, “Bu işler çok ciddi işler. İnsanların girdikleri firmalara bakmaları lazım. Bu bizde yani Eminevim’de olsa başkası da olsa araştırmaları lazım. Kim ev aldı, kim ev almadı? Bu bir dayanışma sistemi. Bu güvene dayalı bir sistem. Güven noktasında biz 30 senedir bu işi yapıyoruz. Bu güne kadar da 115 bin kişiyi ev ve otomobil sahibi yaptık. Hiç kimsenin mağdur olmasını istemiyoruz. Bizim çalışmalarımıza çok ciddi dikkat etmeleri lazım. İnsan bir ayakkabı yada kazak alacağı zaman 10 yer dolaşıyor. Araştırma yapmadan bu tür sistemlere girmemek lazım. Geçmiş dönemlerde otomobil konularında çok sıkıntı yaşandı ve binlerce aile mağdur oldu. İnsanlar çoğunu unutuyorlar, biz 15 yıl önce Emin Otomotiv olarak başladı zamanında 100’e yakın firma çıktı ama 99 tanesi kapandı demek ki dikkat etmek lazım” şeklinde konuştu.

İBRAHİM ALAYONT-OZAN AKAKÇA

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER