EMITT FUARI'NIN YLDIZI: COLOSSAE THERMAL HOTEL

EMITT FUARI'NIN YLDIZI: COLOSSAE THERMAL HOTEL

Dünyanın dört bir yanından gelen turizmcileri ağırlayan 22. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı - EMITT 2018, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı. 85 ülkeden katılımcının yer aldığı fuarın yıldızı; Colossae Termal Otel oldu.

Dünyanın dört bir yanından gelen turizmcileri ağırlayan 22. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı - EMITT 2018, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un da katıldığı törenle kapılarını ziyaretçilere açtı. Türkiye’nin uluslararası en büyük turizm buluşması olan, Avrupa’nın da en büyükleri arasında yer alan turizm fuarı, 85 ülkeden 4 bin 800 katılımcı, 600 tur operatörü ile bin 30 firmayı 3 gün boyunca ağırladı.

COLOSSAE STANDINA BAŞKAN ZOLAN ZİYARET ETTİ
Colossae Termal Otel Genel Müdürü Şeref Karakan ve ekibi fuardaki yerini aldı. Denizli ve Pamukkale’nin gönüllü turizm elçileri konumunda olan Colossae Termal Otel ekibi, Denizlili turizm firmalarının ilgi odağı oldu. Denizli ve Pamukkale fotoğraflarının yer aldığı standa; Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan ve Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Türkay Gözlükaya da ziyaret etti.

PAMUKKALE VE DENİZLİ HİNDİSTAN’DA DA TANITILACAK
Yılda 10-12 arası uluslararası turizm fuarına katılan Denizli ve Pamukkale’nin gönüllü turizm elçileri, 3 gün süren EMITT 2018 Fuarı’nın ardından Hindistan'a geçti. 31- Ocak 2 Şubat tarihleri arasında Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi’de yapılacak Satte Yeni Delhi Fuarı’ndaki yerini alacak. 

 

HATİCE SALIK

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER