EMLAK VE ÇEVRE VERGİSİ'NDE SON GÜN; 31 MAYIS

EMLAK VE ÇEVRE VERGİSİ'NDE SON GÜN; 31 MAYIS

Pamukkale Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi'nin birinci taksit ödemelerinin 31 Mayıs’ta sona ereceğini duyurdu. 

Pamukkale Belediyesi’nden Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi hakkında yazılı açıklama yapıldı. yapılan açıklamada; vatandaşların vergi ödemelerini 31 Mayıs 2018 Perşembe günü mesai bitimine kadar yapmalarını, cezalı duruma düşmemeleri için bilgilendirme yaparak, vatandaşların mağdur olmaması için de birçok ödeme kolaylığı getirdi. Açıklamada; Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi'nin birinci taksit ödemeleri için, vatandaşların hafta içi mesai saatleri içerisinde YSE kavşağındaki belediye ana binasında bulunan vezneler, Atatürk Caddesi ve Deliktaş ek binalarında ki vezneler ile Gölemezli ve Gözler Mahallelerindeki veznelerden ödemelerini yapabileceği bildirildi. Ayrıca, gezici veznenin de rutin çalışmalarına devam edeceği belirtilirken, ilçe halkının kolaylıkla ödemelerini yapabilmesi için Tapu Kadastro Müdürlüğü’ndeki yeni hizmet noktasında da ödemelerini yapabileceği belirtildi. Bu ödeme yeri seçeneklerinin yanı sıra Pamukkale İlçe halkı, www.pamukkale.bel.tr resmi web sitesinden e-belediye uygulamasından ve PTT ile Halkbank Şubelerinden ödemelerini kolaylıkla yapabileceği bildirildi.

VEZNELER 26-27 MAYIS AÇIK OLACAK
Pamukkale Belediyesi, emlak vergisi ve çevre temizlik vergilerinin birinci taksitinin son ödeme tarihi olan 31 Mayıs 2018 Perşembe günü öncesinde vatandaşların mağdur olmamaları için özel tedbirler aldı. Ödemelerini hafta içi yapamayan vatandaşlar için, 26 Mayıs Cumartesi ve 27 Mayıs Pazar günleri de 09.00-16.30 saatleri arasında, Pamukkale Belediyesi YSE kavşağındaki belediye ana binasında bulunan vezneler ile Atatürk Caddesi ve Deliktaş ek binalarında ki vezneleri hizmet vermeye devam edecek. 

TAKSİT İMKÂNI
Pamukkale Belediyesi, ödemeler noktasında önemli bir kolaylığı daha ilçe halkına sunuyor. 31 Mayıs’a kadar birçok kredi kartına farklı taksit imkânıyla vatandaşların ödemelerini kolaylıkla yapabilmesini hedefliyor. World, Paraf ve Bonus özelliği bulunan kredi kartlarına taksit imkânı sunuluyor.

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER