Emniyet Müdürlüğü’ne 22 araç hibe edildi

Güvenlik Hizmetleri Destekleme Derneği tarafından Denizli Emniyet Müdürlüğü’ne hibe edilen 22 hafif ticari araç, törenle hizmete başladı.

Emniyet Müdürlüğü’ne 22 araç hibe edildi

İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şubesi’nin bahçesinde yapılan törene; Denizli Valisi Ali Fuat Atik, İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, Güvenlik Hizmetleri Destekleme Derneği Başkanı Mehmet Haluk Değirmenci, iş insanları ve emniyet personeli katıldı. Törende konuşan Vali Atik, vatandaşların huzur ve güvenliği için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

Anlamlı bir bağışa imza atan iş adamlarına teşekkür eden Vali Atik, “En önemli en temel görevimiz, bu şehrin emniyetini sağlamak. Denizli Emniyeti, ben göreve başladığımdan beri emniyetin işleri gece gündüz aksamadan devam etmektedir. Emniyetin tüm birimlerinde başarılı çalışmaları kahraman polis arkadaşlarım yerine getirmektedir. Biz bu hizmeti yerine getirirken bir takım ihtiyaçlarımız ortaya çıkmaktadır. Allah razı olsun değerli hayırsever iş insanlarımız yardımıyla eksikliğimiz gidermeye çalıştık. Bunu için sizlere can gönülden teşekkür etmek istiyorum. Bu araçlar Denizlimizde suçlarla mücadelede ve halkımızın can güvenliğini sağlamada kullanılacak. Hepinize katıklarınız iççin Denizli Valisi olarak teşekkür ediyorum. Bu araçlar gücümüze güç katacak” dedi. Konuşmaların ardından araçlar, kurban kesilip dualar edildikten sonra konvoy eşliğinde görev alacakları birimlere gönderildi. Araç alımı için 34 iş insanının, 4 milyon lira bağışta bulunduğu belirtildi. (AA), (İHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER