EMO ÜYELERİ 'GALA YEMEĞİN'DE BULUŞTU

EMO ÜYELERİ 'GALA YEMEĞİN'DE BULUŞTU

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Denizli Şubesi’ne bağlı üyeler,  Olağan Genel Kurulu’nu tamamlamasının ardından Colossae Otel’de yapılan ‘Gala Yemeği’nde buluştu. Ayrıca gecede meslekte 50’nci, 40’ıncı ve 25’inci yılını dolduranlara plaket takdim edildi.

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Denizli Şubesi, Denizli Esnaf Sarayı’nda yapılan 12. Olağan Genel Kurulu’nun ardından Colossae Otel’de Gala yemeği düzenledi. Yemeğe Elektrik Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Başkanı Bülent Pala, yönetim kurulu üyeleri, elektrik mühendisleri ve aileleri katıldı. Gecenin açış konuşmasını yapan EMODenizli Şube Başkanı Bülent Pala, oda olarak üyelerinin daha iyi hizmet verebilmesi için çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

YÜCELİŞ’E, ‘MESLEK ONUR PLAKETİ’
Gecede ayrıca; meslekte 50’nci, 40’ıncı ve 25’inci yılını dolduran üyelere, ‘Meslekte Hizmet Plaketi’ takdim edildi. Meslekte 50. yılını dolduran Rifat Yüceliş, ‘Meslek Onur Plaketi’ni Başkan Pala’dan aldı. Gecede 40 yılını dolduran 11 üyeye ve 25 yılını dolduran 27 üyeye ‘Hizmet Plaketi’ verildi. Yapılan törenin ardından odaya bağlı üyeler gönüllerince eğlendi.

MUHAMMET KARAÇAY

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER