EMRE, AŞKI BELGİN'E TELEFERİKTE EVLENME TEKLİF ETTİ

EMRE, AŞKI BELGİN'E TELEFERİKTE EVLENME TEKLİF ETTİ

Denizlili Emre Uçar, Fen Bilgisi Öğretmen adayı Belgin Aşlan’a Bağbaşı teleferiğinde sürpriz evlenme teklifinde bulundu.

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin Bağbaşı Teleferik binasında ilk kez bir evlenme teklifi yapıldı. Şişecam Bilgi Teknolojileri Ege Sorumlusu Emre Uçar, Kırıkkale Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği son sınıf öğrencisi Belgin Aşlan’a teleferikte sürpriz evlenme teklifinde bulundu. 14 Mayıs 2017 Pazar günü teleferik binasına “Seni çok seviyorum. Benimle evlenir misin?” pankartı asan Emre Uçar’ın sürpriz teklifi mutlu sona ulaştı.

Şişecam Bilgi Teknolojileri Ege sorumlusu olarak görev yapan, Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği mezunu olan  Emre Uçar,sürpriz evlenme teklifinde bulunduğu  2014 yılından buyana tanıdığı  Fen Bilgisi öğretmen adayı Belgin Aslan,sürprize “Evet’le yanıt verdi..

Sürpriz evlenme telfini yapan Emre Uçar, “evet” yanıtını aldıktan sonra alyans hediye etti ve konfetiler patladı. Fen Bilgisi öğretmeni adayı Belgin Aslan, Emre Uçar ve arkadaşları sürpriz evlenme teklifini Bağbaşı Teleferik’te kutladılar.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221