En başarılı başkan Şeniz Doğan

ORC Araştırma Şirketi, 15-27 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirmiş olduğu ‘Haziran 2022 En Başarılı Belediye Başkanları’ anket çalışmasının sonuçlarına göre; Merkezefendi Belediye başkanı Şeniz Doğan, yüzde 66,3 ile listenin ilk sırasında yer aldı.

En başarılı başkan Şeniz Doğan

ORC Araştırma Şirketi, ‘Haziran 2022 En Başarılı Belediye Başkanları’ anket çalışmasını kamuoyuyla paylaştı. 15-27 Haziran 2022 tarihleri arasında, 30 büyükşehire bağlı, nüfusu 100 binin üzerinde olan 184 ilçede, toplam 15 bin 750 katılımcı ile gerçekleştirilen anket çalışmasının sonucu açıklandı. Anket çalışmasında vatandaşlara belediye başkanlarının çalışmalarından ve hizmet kalitesinden ne düzeyde memnun oldukları soruldu.

Yapılan ankete göre; Merkezefendi Belediye başkanı Şeniz Doğan, yüzde 66,3 ile ilk sırada yer aldı. Başkan Doğan’ı yüzde 65,7 ile Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal takip etti. Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, ve İzmit Belediye Başkanı F. Kaplan Hürriyet ilk 10’a giren isimler oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER