'EN BÜYÜK HEDEFİM MİLLETİMİZ VE KADINLARIMIZ İÇİN HİZMET ETMEKTİR'

'EN BÜYÜK HEDEFİM MİLLETİMİZ VE KADINLARIMIZ İÇİN HİZMET ETMEKTİR'

DRT Denizli ekranlarında yayınlanan ‘Haberin Merkezi’ programının konuğu olan AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Nilgün Ök, “En büyük hedefimiz öncelikle şehrimiz için sonra da milletimiz ve kadınlarımız için hizmet etmek olacaktır” dedi.
AK Parti Denizli Milletvekili Adayı Nilgün Ök, DRT Denizli ekranlarında yayınlanan ve Tolga Alp Düzgören tarafından hazırlanıp sunulan ‘Haberin Merkezi’ programına katıldı. Milletvekili Adayı Ök, programda 24 Haziran Genel seçimlerine yönelik yaptığı çalışmalar ile ilgili şunları söyledi: “Aday Adaylık başvurumuzu yaptıktan sonra hızlı bir şekilde çalışmalara başladık. Zaten AK Parti teşkilatları hep sahadaydı ama aday adayı olarak hızlı bir şeklide ilçelerimizi ziyaret ettik. Aday adaylık sürecinden adaylığımız kesinleşinceye kadar geçen süreçte de yine sahadaydık. Adaylık ile birlikte sahadaki çalışmalarımızda tempomuzu daha da artırdık. Tanışma toplantıları düzenleyerek vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. 16 yıllık süreçte Türkiye’nin nereden nereye geldiğini, yeni süreçte neler yapacağımızı anlatıyoruz ve onların taleplerini dinliyoruz.”

“KADINLARIMIZIN YOĞUN İLGİSİ İLE KARŞILAŞIYORUM”
Kadın milletvekili olması nedeniyle kent merkezi ve ilçelerde kadınların yoğun ilgisiyle karşılatığının altını çizen Milletvekili Adayı Ök, “Kadın milletvekili adayı olmam nedeniyle hem ilçelerimizde hem kent merkezinde yaptığımız buluşmalarda kadınlarımızın yoğun ilgisi ile karşılaşıyorum. Bu beni çok mutlu ediyor. Günümüzde kadınlarımızın hem iş hayatında hem de sosyal hayatta faal olmaları çok önemli. Kadınların bir şekilde parti teşkilatları, STK’larda bir şekilde yer alması lazım. Toplum için bir şeyler yapması gerektiğine inanıyorum” dedi.

“EN BÜYÜK HEDEFİM MİLLETİMİZ VE KADINLARIMIZ İÇİN HİZMET ETMEKTİR”
“Türkiye ekonomisinin büyümesi ancak ve ancak kadınların iş hayatına ya da toplumsal olaylarda elini taşın altına koymasıyla gerçekleşecektir” diyen Ök, şunları söyledi: “Ticaret Odası Yönetim Kurulu Ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevim vardı. Henüz daha 1 ay olmuştu. Fakat şöyle baktığımda bunu partime ve liderimiz Tayyip Erdoğan’a da borçlu olduğumu düşündüm. Bu inandığım dava için de bu görevimi bırakarak, milletime hizmet için yola çıktım. En büyük hedefimiz öncelikle şehrimiz için sonra da milletimiz ve kadınlarımız için hizmet etmek olacaktır.” 

“16 YILDA BU ÜLKE DE ÇOK FAZLA ŞEY DEĞİŞTİ” 
24 Haziran seçimlerinin önemine değinen Milletvekili Adayı Ök, “Önümüzdeki bu seçimin ülkemiz ve kentimiz adına önemli bir seçim olduğunu düşünüyorum. AK Parti hükümetinin 16 yıldan beri devam eden çalışmaları her geçen yıl ivme kazanarak devam ediyor. 16 yılda bu ülke de çok fazla şey değişti. Dik duruşuyla güçlü bir liderimiz var. Ben yurt dışında da eğitim gördüğüm için yurt dışı kaynaklı haberleri de takip ediyorum. Gerçekten oralarda ülkemiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan hakkında yazılanları ve söylenenleri gördükçe ben ülkemizin ne kadar önemli olduğunu ve bu ülkeye ne kadar sahip çıkmamız gerektiğini anlayabiliyorum. Ben özellikle gençlerimize seslenmek istiyorum Türkiye’nin nereden nereye geldiğini çok iyi gözlemlemelerini ve sandığa giderken de buna dikkat etmelerini rica ediyorum. Bu bir seçimden öte vatan meselesidir” diye konuştu. 

 

TOLGA ALP DÜZGÖREN 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER