En çarpıcı Ali İpek paylaşımı Mehmet Yüksel’den geldi

Denizlispor’un Efsane Başkanı Ali İpek ile ilgili en çarpıcı başsağlığı mesajı eski Milletvekili arkadaşı Mehmet Yüksel’den geldi. Ali İpek’in ölüm haberini aldıktan hemen sonra duygusal bir twitter paylaşımı gerçekleştiren Mehmet Yüksel ayrıca; sırtlarında Denizlispor forması ile Ali İpek’le birlikte çıktığı bir gösteri maçından da fotoğraflar paylaştı.

En çarpıcı Ali İpek paylaşımı Mehmet Yüksel’den geldi

Denizlispor’un Efsane Başkanı Ali İpek ile ilgili en çarpıcı başsağlığı mesajı eski Milletvekili Mehmet Yüksel’den geldi. Ali İpek’in ölüm haberini aldıktan hemen sonra duygusal bir twitter paylaşımı gerçekleştiren Mehmet Yüksel ayrıca; sırtlarında Denizlispor forması ile Ali İpek’le birlikte çıktığı bir gösteri maçından da fotoğraflar paylaştı.

Yüksel, arkadaşı ve dostu Ali İpek paylaştığı duygusal twitter mesajında, etkileyici ayrıntılara da yer verdi. Yüksel; “Rahmetli Ali Kardeşim Denizli’nin İstiklal mahallemizden çıkmış, yalnız başına iş aleminde mücadele ederek bir yerlere gelmiş, Denizlispor’umuza önemli hizmetlerde bulunmuş. Ve Denizli’ye futbol tesislerinin kazandırılmasında da büyük emeği ve katkısı olmuş futbol aşığı, bir spor adamıydı” dedi.

BAHTİYAR-UĞUR-ALİ İPEK; İSTİKLAL’İN YILDIZLARI

“Bahtiyar-Uğur-Ali İpek gibi isimler bu kentte, Denizli’nin İstiklal Mahallesi’nden çıkmış önde gelen futbolcu ve spor adamlarıydı” diyen Denizli eski Milletvekili Mehmet Yüksel, “Bizler Denizli Ticaret Lisesi’nin futbolcu öğrencileriydik. Ali İpek, Bahtiyar ve Uğur futbolla ilişkilerini hiç kesmedi. Değerli kardeşim Ali İpek’in vefatı beni çok üzdü” dedi.

Mehmet Yüksel’in Ali İpek’le ilgili çarpıcı ve duygusal sosyal medya paylaşımı devamla şöyle;

“Denizlispor’umuzun eski başkanlarından, siyaset ve iş alemine büyük hizmeti olan gençlik yıllarından beri yakından tanıdığım değerli kardeşim Ali İpek’in vefatını üzüntüyle öğrendim. Merhuma Allah’tan rahmet; ailesi, sevenleri ve Denizlispor camiasına sabır ve başsağlığı dilerim. Gençlik yıllarından beri tanıdığım, renkli hayatının yanında, özünde samimi bir dostumdu, arkadaşımdı. Allah rahmet eylesin, taksiratını affetsin... Rabbim ailesine ve sevenlerine sabırlar İhsan eylesin. Mekanı Cennet olsun İnşallah...”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER