"ENFLASYONLA MÜCADELE İÇİN İNDİRİM YAPIYORUZ"

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından başlatılan “Enflasyon İle Topyekün Mücadele” programına destek verdiklerinin altını çizen Sadık Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Cihan Mersin, “Sadıkoğulları Renault-Dacia Yetkili Servisi ve Sadıkoğlu Ford Yetkili Servisi’nde işçilik ve yedek parçada, distribitörlerin uyguladığı kampanya dönemleri dışında, yüzde 10 indirim uyguluyoruz” dedi.

"ENFLASYONLA MÜCADELE İÇİN İNDİRİM YAPIYORUZ"

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından başlatılan “Enflasyon İle Topyekün Mücadele” programına Denizli’nin 71 yıllık köklü firması Sadık Grubu da katılıyor. Sadık Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Cihan Mersin, “Enflasyon ile Topyekün Mücadele kampanyasına biz de bünyemizde bulunan markalarımız ile destek veriyoruz. Sadıkoğulları Renault-Dacia Yetkili Servisi ve Sadıkoğlu Ford Yetkili Servisi’nde işçilik ve yedek parçada, distribitörlerin uyguladığı kampanya dönemleri dışında,  yüzde 10 indirim uyguluyoruz.

Yıllardır ülke ekonomisine katı sağlayan bir firma olarak, enflasyonda etkili ve sürdürülebilir bir mücadele için, ülkemiz için her zaman etkin rol almaya hazırız.  Bir çok firmanın yer aldığı kampanya süreci ile birlikte, ülkemizin içerisinde bulunduğu sıkıntılı durumundan birlik ve beraberlik ile en hızlı şekilde çıkacağımıza inanıyorum” dedi.

HABER MERKEZİ​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER