Engelliler Off-Road heyecanını yaşadı

CHP Denizli İl Gençlik Kolları tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü “Engelsiz Yaşam” projesi kapsamında 5 engelli, usta sürücülerin kullandığı arazi araçlarıyla off road heyecanı yaşadı.

Engelliler Off-Road heyecanını yaşadı

CHP Denizli Gençlik Kolları, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla anlamlı bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte 5 engelli usta sürücülerle birlikte off road yaptı.

Merkezefendi off road pistinde düzenlenen etkinliğe; CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Ali Osman Horzum, CHP Gençlik Kolları Başkanı Tugay Odabaşıoğlu ve engelliler katıldı.

Etkinlik hakkında açıklamalarda bulunan CHP Denizli İl Gençlik Kolları Başkanı Tugay Odabaşıoğlu; “Öncelikle 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kutlu olsun. Bizler CHP Denizli Gençlik Kolları olarak engelli arkadaşlarımızla bir etkinlik yapalım istedik. Engelsiz off road Takımı’ndan usta sürücülerle birlikte 5 engelli arkadaşımız off road heyecanı yaşasın istedik” şeklinde konuştu.

“ENGELLER SADECE ZİHNİYETTEDİR"

Engelli kişilerin her zaman yanında olduklarını belirten CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Ali Osman Horzum; “Böyle önemli bir günde bu anlamlı etkinlikle engelli arkadaşlarımız off roadla buluştu. Burada arkadaşlarımızın gönlünü edebilmek adına toplandık. İnsanların düşünce zihniyetlerini değiştirmemiz lazım. Engeller sadece zihniyettedir. Bu engelleri kaldırmamız lazım. Bu arkadaşlarımızda toplumun bir parçası. Onları asla toplumdan ayrı tutamayız. Toplumda zaten engelli bireylerin başarısı ortadadır. Böyle arkadaşlarımıza fırsat vermeliyiz” dedi. 5 off road aracıyla pistte uzun süre off road heyecanını yaşayan; Muhammet Sevindik, Sadık Afyon, Hüseyin Özdemir, Alper Cabbar ve Servet Oğuzhan Diker CHP Denizli Gençlik Kolları’na teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2020, 17:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER