Erdoğan 21 Şubat’ta ve 34’üncü kez Denizli’de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 21 Şubat Perşembe Günü toplu açılış törenine katılmak üzere Denizli’ye gelecek. Geçtiğimiz 15 Aralık’ta da kente gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın son 17 yılda Denizli’ye yaptığı ziyaret sayısı ise toplam 34 olacak.

Erdoğan 21 Şubat’ta ve 34’üncü kez Denizli’de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 21 Şubat Perşembe Günü toplu açılış törenine katılmak üzere Denizli’ye gelecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Denizli’ye yapacağı ziyaretin detayları ortaya çıktı. Saat 13.00 sıralarında kente gelmesi beklenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Delikliçınar Meydanı’nda halka hitap edecek. Kentte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gelişi ile ilgili hazırlıklara başlanırken; Erdoğan’ın Denizli’de açılış töreni dışında bir programı görünmüyor. Ayrıntılı program henüz partiye ve yerel yönetimlere iletilmezken; Erdoğan’ın miting dışında başka programlara da katılabileceği düşünüyor.

DENİZLİ CUMHURBAŞKANI’NI 34’ÜNCÜ KEZ AĞIRLAYACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan son olarak 15 Aralık’ta Denizli’ye gelmişti. 2017 yılı 16 Nisan referandum çalışmalarından bu yana 7’inci kez, 2019 yılında ise ilk kez Denizli’ye gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın son 16 yılda Denizli’ye yaptığı ziyaret sayısı ise toplam 34 olacak.

GÜRKAN GÖK

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2019, 17:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin Abtekin
Hüseyin Abtekin - 2 yıl Önce

Her gelişinde Denizli'ye mutluluk ve huzur veriyor bolluk ve bereket geliyor Allah başımızdan böyle Allah dostu gönül dostu vatanseverliği bir başkanım olduğu için teşekkür eder saygılar sunarım

SIRADAKİ HABER

banner220

banner221