ERDOĞAN DENİZLİ'DEN O'NU GÖRMEDEN GİTMEDİ

ERDOĞAN DENİZLİ'DEN O'NU GÖRMEDEN GİTMEDİ

AK Parti Denizli İl Kongresi için Denizli'ye gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, programının yoğunluğuna rağmen Denizlili bir dostu ile illaki görüşmek istedi.. Erdoğan bu isteğini de gerçekleştirdi. AK Parti Denizli İl Kongresi’nde konuşan Erdoğan, buradan Başkan Zolan'ın kızı Esra Zolan’ın nikah törenine geçerken 6-7 dakika da olsa Denizlili arkadaşı ile bir araya gelmeyi ihmal etmedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önemle görüşmeyi istediği bu isim Altınbaşak Tekstil Kurucusu İşadamı Sait Atıcı’dan başkası değildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından hafta sonu gerçekleştirilen AK Parti Denizli İl Kongresi’ne özel olarak davet edilen Sait Atıcı, geçen yıl da Külliye’ye davet edilmiş ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’la yemekte buluşmuştu. Kongrede A Protokole ayrılmış bölümde duayen işadamı Orhan Abalıoğlu ile birlikte oturan Sait Atıcı son dönemlerde politik aktiviteler ile sosyal toplantılara pek katılamıyordu. 

BİR AHDE VEFA ÖRNEĞİ
AK Parti’yi kurdukları dönemde Recep Tayyip Erdoğan, Abdullah Gül ve diğer kurucu üyelerle Denizli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Altınbaşak Fabrikası’nda buluşan, Denizli ziyaretlerinde de AK Parti kurmayları tarafından mutlaka ziyaret edilen ve görülen eski dost Sait Atıcı yine unutulmadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Denizli İl Kongresi’ne davet ettiği Atıcı’yı; Aydın’dan Denizli’ye gelmesi geciktiği için programı sarkmasına rağmen 6-7 dakikalığına da olsa görmek istedi. “Sait abiyi bana hemen bulun” dedi. Erdoğan eski dostu Atıcı ile kongre salonundan çıkıp, Başkan Osman Zolan’ın kızı Esra Zolan’ın nikahına geçtiği sırada, o kısa arada buluştu ve görüştü. Bu sırada Sait Atıcı’nın yanında asistanı Ömer Arkış da vardı. Bu görüşme ‘ahde vefa’nın insan yaşamında en önemlisi de ‘politikada’ ne kadar mühim olduğunu gösteren bir örnektir bence..

NERDEN ÇIKTI BU ROCK GRUBU?
Onlar beş kişi.. Beşi de genç birer hukukçu.. Hepsi Denizli Barosu’na kayıtlı avukat.. En önemlisi de grubun ismi.. Onlar: Denizli’de kurulan ve çeşitli etkinliklerde, özellikle yardım işleri ve etkinliklerinde görev alan “Suça Sürüklenen Çocuklar” isimli bir Rock Grubu.. Onların babaları ve amca-dayıları da (biri hariç) avukat.. Son olarak 5 Nisan Avukatlar Günü Balosu’nda Colossae Termal’de sahne aldılar. Peki, nereden çıktı bu ilginç ve aykırı isimli Rock Grubu? Oldukça iddialı bir orkestra oluşturan, müzik yapan “Suça Sürüklenen Çocuklar Grubu” ile ilgili detaylar yarın bu köşede..  

DİKKAT!
19 aylık Denizlili Eylül Bebek Ege Üniversitesi yoğun bakım servisinde nakil için acil kalp bağışı bekliyor.. Denizlili Anne baba Arzu Eyiden ile Özgür Eyiden’in 19 aylık bebekleri Eylül Eyiden Ege Üniversitesi’nde yaşam mücadelesi veriyor. Hayata tutunabilmek için acil kalp nakli bekliyor.. “Organ bağışı hayat kurtarır.. Eylül gülsün oynasın..” İrtibat; 0-554-417 99 26.. 0-554-734 97 94.. 

İŞ DÜNYASI KADINLARI ÖDÜL TÖRENİ 11 NİSAN’DA
Denizli İş Kadınları Birliği (DİKAB) tarafından düzenlenen “İş Dünyası Kadınları Ödül Töreni” 11 Nisan Çarşamba günü saat; 11.00’de Denizli Ticaret Odası’nda gerçekleştirilecek. Törende Denizli’nin başarılı kadınları ödüllendirilecek. DİKAB Başkanı Nilgün Ök konuyla ilgili yaptığı açıklama ve davette; “Denizli’nin başarılı kadınlarını ödüllendireceğimiz ve inovasyon ödüllü Aslı Elif Tanuğur Samancı’nın katılacağı ‘iş dünyası kadınları ödül töreni’ programına katılmanız bizi onurlandıracaktır” dedi. 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER