Erdoğan: “Kurumlar arası iş birliğini önemsiyoruz”

Kentteki sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini ziyaret eden Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, “Kurumlar arası iş birliğini önemsiyoruz. Bulduğumuz her fırsatta, üyelerimizin yanı sıra odalar ve dernekler gibi sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelip, ortak paydamız Denizlimizi konuşuyoruz” dedi.

Erdoğan: “Kurumlar arası iş birliğini önemsiyoruz”

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, kısa bir süre önce genel kurula giden ve yönetimini yenileyen Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ni (DGC) ziyaret etti. Hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Erdoğan’a; DTO Başkan Yardımcıları Melek Sözkesen ile Hasan Aracı, Genel Sekreter Ali Rıza Tekin ve Özel Kalem ve Medya Sorumlusu Ömer Altıntaş da eşlik etti. Başkan Erdoğan ile ekibini, DGC Başkanı Muhammet Karaçay ile yönetim kurulu üyeleri Gazeteci Mesut Güler, Sevim Say, Ayhan Çimendağ, Metin Akman ve Sırrı Doğan ağırladı.

DGC BAŞKANI KARAÇAY İLE EKİBİNİ KUTLADI

DGC’nin 50’nci kuruluş yıldönümünde başkan seçilen Muhammet Karaçay ile yönetimini tebrik eden Başkan Erdoğan, Denizli basını ile her zaman iç içe olduklarını ve fikir alışverişi yaptıklarını, zaman zaman birlikte projeler de gerçekleştirdiklerini belirtti.

HAK-İŞ’İ ZİYARET ETTİ

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, Hak İşçi Sendikaları Konfederasyonu (HAK-İŞ) İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. HAK-İŞ Konfederasyonu Denizli İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Denizli Şube Başkanı Sezai Söylemez ile konfederasyona bağlı sendika başkanları ve yöneticileri ile kahvaltıda bir araya gelen Başkan Erdoğan, çalışmaları hakkında bilgi aldı. Sonrasındaki sohbette ise, DTO’daki faaliyetleri, 2020 Denizli Yılı çalışmaları ile projelerini anlattı.

DİMSİAD YÖNETİMİ İLE ‘EVİNİ YENİLE DENİZLİ’ KAMPANYASI’NI DEĞERLENDİRDİ

Başkan Erdoğan’ın son durağı, Denizli İnşaat Malzemesi Satıcıları İş Adamları Derneği (DİMSİAD) oldu. Burada da dernek yönetimi ile buluşan Erdoğan, yakın zamanda gerçekleştirecekleri ‘Evini Yenile Denizli Kampanyası’ ile ilgili istişarede bulundu. Dernek üyelerinin şehitler için yaptığı lokma hayrının kabul olmasını diledi.

“ORTAK PAYDAMIZ DENİZLİ’Yİ KONUŞUYORUZ”

DTO Başkanı Erdoğan, ziyaretlerle ilgili olarak, “Kurumlar arası iş birliğini önemsiyoruz. Bunun için de bulduğumuz her fırsatta, üyelerimizin yanı sıra odalar ve dernekler gibi sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelip, ortak paydamız Denizlimizi konuşuyoruz. İlimizde hizmet veren sivil toplum kuruluşları ile bu tür istişarelerimizin, kurumlar arasındaki köprüleri kuvvetlendirdiğine inanıyoruz. Ziyaretlerimizi bundan sonra da sürdüreceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211