Erdoğan’a Denizli Kekiği hediye edildi

Pamukkale İlçesi’ne bağlı Gözler Mahallesi’nde üretimi gerçekleştirilen kekik tanıtım amacıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a TBMM’deki Grup Toplantısı öncesi takdim edildi.

Erdoğan’a Denizli Kekiği hediye edildi

Pamukkale İlçesi’ne bağlı Gözler Mahallesi’nde üretimi gerçekleştirilen kekik tanıtım amacıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a TBMM’deki Grup Toplantısı öncesi takdim edildi. AK Parti Denizli Milletvekili Şahin ve Pamukkale İlçesi’ne bağlı Gözler Mahallesi Muhtarı Devrim As, organik Kekik ve Lavantayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hediye etti.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Twitter hesabından Kekik ve lavantayı takdim ettikleri haberini,  “Cumhurbaşkanımız Sn. @RTErdogan’a Gözler Muhtarımız Devrim As’ın Denizli’mizden getirdiği Kekik ve Lavanta bitkilerini takdim ettik. Kekik üretiminde dünya lideri olan Denizli’mizi tıbbi ve aromatik bitkiler üretiminde önemli bir merkez haline getirmek için gayretle çalışıyoruz.” yazısı ile paylaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Gözler Mahallesi’nde tütün sonrası ikinci ürün olarak ekimi yapılan kekiğin takdim edilmesinden mutlu olduğu çekilen fotoğraflardan belli oluyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2020, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER