ERDOĞAN'IN ZAFERİNİ BAKLAVA DAĞITARAK KUTLADI

ERDOĞAN'IN ZAFERİNİ BAKLAVA DAĞITARAK KUTLADI

Ev hanımı Emine Öner, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanmasının ardından kendi elleriyle yaptığı 5 tepsi baklavayı, 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda dağıttı.

Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarında Recep Tayyip Erdoğan’ın çıkması Denizli’de büyük bir coşkuyla kutlandı. Ev hanımı Emine Öner ise seçim öncesi verdiği vaadi yerine getirmek için 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nın yolunu tuttu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanması halinde kendi elleriyle baklava açıp şehir meydanında dağıtacağı sözünü veren Emine Öner, hazırladığı 5 tepsi baklavayı vatandaşlara ikram ederek, sözünü yerine getirdi.

“TÜRKİYE BİR DAHA KAZANDI”
Seçim sonuçlarından çok mutlu ve gururlu olduğunu söyleyen Öner; “Türkiye bir daha kazandı. Allah bu sonucu vatanımıza milletimize hayırlı, uğurlu etsin. ‘Kazanamazsanız ne yapacaksınız’ dediler. 16 yılın şerefine baklava dağıtacağımı söyledim. Kazandık, yine yaptım. Kendi ellerimle açtım. . Tatlı yiyelim, Türkiye’de hep tatlı gitsin. Türkiye hep tatlı tatlı ilerlesin. Sonuçlar açıklandığında yaşadığımız gurur ve sevinç kelimelerle anlatılamaz” diye konuştu.

“KAZANACAĞINDAN YÜZDE 95 EMİNDİM”
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçimi kazanacağından yüzde 95 emin olduğunu ve o yüzden böyle bir vaatte bulunduğunu belirten Öner; “Çoğu insanlar kazanamayacağımızı söylüyordu. Ben ‘başaracak’ dedim. ‘Yüzde 95 kazanacağız’ dedim. Kazandık” dedi.

PINAR ÇANKAYA- ALPER PARLAK

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER