ERŞAFAK GIDA 5'İNCİ ŞUBESİNİ GÜMÜŞLER'DE AÇTI

ERŞAFAK GIDA 5'İNCİ ŞUBESİNİ GÜMÜŞLER'DE AÇTI

40 yıllık mandıracılık geçmişi olan ve 7 yıldır marketçilik alanında Denizli’ye hizmet veren Erşafak Gıda 5’inci şubesini  Gümüşler’de açtı. Açılışa Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü ve DTO Başkanı Uğur Erdoğan da katıldı.

40 yıllık mandıracılık deneyimine sahip ve 7 yıldır Denizli’ye marketçilik alanında kaliteli hizmet sunan Erşafak Gıda ve Şarküteri Mağazaları Servergazi, Kıbrısşehitler, Erenler ve Bağbaşı şubelerinin ardından 5’inci şubelerini Gümüşler Bulvarı’nda açtı. Panorama Şubesi’nin açılışına; Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, DTO Başkanı Uğur Erdoğan, Merkezefendi Belediye Meclis Üyesi Fazıl Altıntaş, Erşafak Gıda ve Şarküteri Mağazaları Kurucusu Mustafa Gerzile, Erşafak Gıda ve Şarküteri Mağazaları Sahibi Alaattin Gerzile, Erşafak Gıda ve Şarküteri Mağazaları ortaklarından Nurettin Gerzile ile davetliler ve vatandaşlar katıldı.

“AÇILAN HER İŞ YERİ HEMŞERİLERİMİZE HEM AŞ HEM İŞ OLUYOR”
Panorama Şubesi’nin açılış kurdelesini Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü ve Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan kesti. Kaymakam Görücü; “Açılan her iş yeri hemşerilerimize hem aş hem iş oluyor. Firma sahiplerini tebrik ediyorum. Bol kazançlar diliyorum” diyerek temennilerde bulunurken Başkan Erdoğan şu ifadeleri kullandı: “Denizli’de yeni işletmelerin kurulması bizi çok mutlu ediyor. Firmaların açılması istihdama katkı anlamında çok önemli. Denizli’de açılan her firmayla standartlarımızı daha da yükseltiyoruz. Denizli’deki firmalarımız kalite açısından her geçen gün Avrupa standartlarının üzerine çıkmaktadır. Firma sahiplerimize teşekkür eder, yeni şubelerinin hayırlı olmasını dilerim.”

“YILBAŞINDAN SONRA 6’NCI ŞUBEYİ AÇMAYI DÜŞÜNÜYORUZ”              
Açılışa dair açıklama yapan Erşafak Gıda ve Şarküteri Mağazaları Sahibi Alaattin Gerzile; “Çok heyecanlıyız. 5’inci şubemizin açılışını görmek nasip olduğu için çok mutluyuz. Marketçilik sektöründe 7 yıldır hizmet veriyoruz. Farklı bir kulvarımız var. Üretici olduğumuz için kendi ürünlerimizin de satışını yapıyoruz. Süt ürünleri kendi imalatımız. 40 yıllık bir geçmişe sahibiz. Dede mesleğimiz. Şarküteri ve manav kısmında fark yaratıyoruz. Önceliğimiz vatandaşlara en iyi, en kaliteli hizmeti sunabilmek. Yılbaşından sonra 6’ncı şubeyi açma düşüncemiz var. Denizlili vatandaşlarımızı şubelerimize davet ediyoruz” dedi.

“KALİTENİN ÖNCÜSÜ OLMAYA ÇALIŞIYORUZ”
Erşafak Gıda ve Şarküteri Mağazaları Kurucusu Mustafa Gerzile ise şunları aktardı: “Biz her zaman kalitenin öncüsü olmaya çalışıyoruz. Bu anlamda da muvaffak oluyoruz. Halkımız hizmetlerimizden memnun kalınca bizler de mutlu oluyoruz. Herkesi şubelerimize bekliyoruz. Ürünlerimizi mutlaka görüp denesinler.”

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER