ERTÜRK VE ERÇELEBİ AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

ERTÜRK VE ERÇELEBİ AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Mali müşavir Süleyman Ertürk ve serbest muhasebeci Şükran Ertürk çiftinin kızları İngilizce öğretmeni Hatice Ertürk ile emekli Hüseyin Erçelebi ve ev hanımı Semra Erçelebi çiftinin oğulları işadamı Yasin Erçelebi rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi.

Mali müşavir Süleyman Ertürk ve eşi  Şükran Ertürk’ün kızları İngilizce öğretmeni Hatice Ertürk ile emekli Hüseyin Erçelebi ve eşi ev hanımı Semra Erçelebi’nin oğulları işadamı Yasin Erçelebi mutluluğa yelken açtı. Deda Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün merasimine; Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Kaya, Anavatan Partisi (ANAP) eski İl Başkanı Ali Acar, çiçeği burnunda çiftin akrabaları, arkadaşları ve davetliler katıldı. Hatice ve Yasin mutluluğa ‘evet’ diyerek hayatlarının en önemli imzasını attı. Nikah töreninin ardından ise genç çift ilk dansını yaptı. Hayatlarının en mutlu günlerinden birini yaşayan Hatice ve Yasin ile davetliler gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendiler.

“ÖNCE SAYGI, SONRA SEVGİ”
Kızlarının mürüvvetini görmekten dolayı mutluluklarını dile getiren baba Süleyman Ertürk; “Ben çocuklarımın bir ömür boyu mutlu olmalarını diliyorum. Önce saygı, sonra sevgiyle kurulan bir evlilik olduğu için bizler de çok mutluyuz. Onların birbirlerine daima saygılı davranmalarını temenni ediyorum” dedi.

“MUTLULUKLAR DİLERİM”
Damat Yasin Erçelebi’nin babası Hüseyin Erçelebi ise duygu düşüncelerini şu sözlerle aktardı: “İkisine de mutluluklar dilerim. Uzun ömürler, hayırlı evlatlar dilerim. Evlatlarımız mutlu yaşasınlar. Yaşamları boyunca ailelerine bağlı olarak yeni nesiller yetiştirmelerini isterim.”

 

PINAR ÇANKAYA- ALPER PARLAK

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER