ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ’NDEN BAŞKAN OSMAN ZOLAN’A ZİYARET

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Turgut Devecioğlu ile birliğe bağlı oda başkanları ve yönetimlerini kabul etti. Başkan Zolan, “Denizlimizin gerçekten ihtiyacı olan projelerin altına milletimizle birlikte, sizlerin desteği ve Allah’ın izniyle imza attık” dedi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Turgut Devecioğlu, birliğe bağlı oda başkanları ve yönetimleri ile Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Turgut Devecioğlu, bir süre önce genel kurullarını tamamladıklarını, yeni göreve gelen oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile beraber nezaket ziyaretinde bulunduklarını söyledi. Devecioğlu, “Bugüne kadar Büyükşehir Belediyesi olarak esnaf ve sanatkarımızın yanında oldunuz, bundan sonrada yanımızda olacağınızdan hiç şüphemiz yok. Ben bugüne kadar şehrimize, camiamıza gösterdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. 32 bin üyesi olan Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak sizlerle yan yana, omuz omuza ve bir arada olmaktan dolayı son derece mutluyuz” dedi.

“GÜZEL İŞLERİN ALTINA İMZA ATACAĞIZ”
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, göreve yeni gelen ve güven tazeleyen oda başkanları ve yönetim kurullarını tebrik ettiğini söyledi, Başkan Osman Zolan, “Turgut Devecioğlu kardeşimiz uzun zamandır beraber çalıştığımız, belediye başkanlığı yanında esnaf odalarından gelen, sizin içinizden, iş dünyasından bir başkanımız. Birlik başkanı olmasından dolayı memnuniyet duyduk. Oda başkanlarıyla, bizlerle birlikte inşallah güzel işlerin altına imza atacağız. Turgut Başkanımızın, oda başkanlarımızın ve yönetim kurulu üyelerimizin görevi hayırlı olsun. Allah’ım yolunuzu açık etsin, başarılı eylesin. ” dedi.

“DENİZLİ BUGÜN İMRENİLEN, KISKANILAN BİR ŞEHİR”
Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak, birlikte daha sık ve güzel işlerin yapacaklarını kaydeden Başkan Zolan, “Yapılması gereken işlerle ilgili, birlikte güzel işler başaracağız. Denizlimize birlikte hizmet ettik. Denizlimizin gerçekten ihtiyacı olan projelerin altına milletimizle birlikte, sizlerin desteği ve Allah’ın izniyle imza attık. Denizli bugün imrenilen, kıskanılan bir şehir, biz başka illere imrenirken, içimiz burkulurken şimdi de şehir dışından gelen misafirlerimiz bizi imreniyor. Bunu birlikte başardık. Esnafımızla, oda başkanlarımızla, sizlerle ve Denizli’de yaşayan bütün vatandaşlarımızla birlikte başardık ” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2018, 17:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER