ESNAFIMIZ RAHAT BİR NEFES ALACAK

ESNAFIMIZ RAHAT BİR NEFES ALACAK

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli 1. Sıra Milletvekili adayı Gülizar Biçer Karaca önceki GÜN Serinhisar İlçesi’nde esnafı ziyaret etti.
Milletvekili adayı Karaca esnaf ve vatandaşlar tarafından sevgiyle karşılandı. Gülizar Biçer Karaca esnafla sohbet etti,  dertlerini dinledi.
Esnafımızın ülkemiz için, vatandaşımız için ne kadar değerli olduğuna değinen Karaca “sizle esnaflarımız kadın olsun, erkek olsun beraber emek harcıyorsunuz .alın teri döküyorsunuz, beraber mücadele ediyorsunuz, beraber Türkiye’ye döviz kazandırıyorsunuz. Kazandığınız her kuruş sonuna kadar helal. Emek harcayana hayatımın her döneminde saygı duydum, saygı duymaya devam edeceğim. Bütün emekçi kardeşlerim şunu çok iyi bilin ki Muharrem İnce Allah izin verir Cumhurbaşkanı olursa, asgari ücret en az 2 bin 200 TL olacak. Sizler rahat bir nefes alın diye bizler sizlerin yanında burada ve mecliste olacağız. İşçilerin , işverenin daha fazla kazanması, işçi ve işverenin aynı alanda çalışarak, üreterek, kazanarak hakça bölüşmesinden daha güzel bir şey yok. Üreten Türkiye hedefi ile çıktığımız bu yolda 25 Haziran sabahı tüm Türkiye’de olduğu gibi Denizli’mizde ve Serinhisar’ımızda vatandaşlarımız rahat bir nefes alacak . Ülkemiz tarım ve sanayi toplumu ile üreten ve ürettiğinin karşılığını alabilen mutlu vatandaşların yaşadığı toplum olma özlemine CHP iktidarı ile kavuşacak” dedi.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER