EV TEKSTİLİNE BAHAR; 'NİSAN'DA, EVTEKS İLE' GELİYOR

EV TEKSTİLİNE BAHAR; 'NİSAN'DA, EVTEKS İLE' GELİYOR

Doğayı ve baharı örnek alarak organize edilecek olan, özellikle gelecek sezon tasarımları ve dünyada ev tekstili sektöründeki yenilikçi ürünleri ziyaretçilerle buluşturacak olan 24. EVTEKS, 2018 yılını Nisan Etkisi ile karşılamaya hazırlanıyor. Bu yıl ilk kez nisan ayında, yani 24 Nisan Salı günü ‘Nisan Etkisi (April Effect)’ mottosu ile organize edilen fuar; tazelik, yenilik, uyanış ve buluşma gibi bahar etkilerinin ev tekstili ve tasarımı üzerindeki yansımasına ve doğanın uyanışına ev sahipliği yapacak. 
 EVTEKS ‘Nisan Etkisi’ mottosu ile CNR Expo Yeşilköy’de açılıyor
EVTEKS’in bu yılki moda ve trend teması, dünyaca tanınan trend sunum firması Nelly Rodi tarafından ‘Büyülenmek’ olarak belirlendi. Ev tekstili sektöründeki tüm yeniliklerin sergileneceği ve modaya yön veren trendlerin ziyaretçilerin beğenisine sunulacağı 24. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı (EVTEKS), CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek. CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık ve Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği (TETSİAD) iş birliğinde hayata geçiriliyor. 23 yıldır mayıs ayında organize edilen EVTEKS, bu yıl ilk kez nisan ayında düzenlenecek.   
 EVTEKS Nisan; doğayı örnek alarak üretilen, özellikle gelecek sezon tasarımları ve dünyada ev tekstili sektöründeki yenilikçi ürünleri ziyaretçilerle buluşturacak. 1.000’den fazla markayı 120 ülkeden, 150 bin ziyaretçiyle buluşturacak olan EVTEKS Nisan, tazelik, yenilik, uyanış ve buluşma temaları ile konseptlendirildi. Baharın her dokunuşunun hissedileceği EVTEKS, sadece kendi coğrafyasına değil,  dünyaya da daha güçlü hazırlandı...

120 ülkeden, 150 bin profesyonel alıcı bekleniyor
Alanında dünyanın en büyük iki fuarından biri olan 24. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı (EVTEKS) 24 Nisan’da kapılarını açacak. Fuarda ev tekstili sektöründeki tüm yenilikler ve modaya yön veren trendler, 120 ülkeden, 150 bin profesyonel alıcı ile buluşacak.
CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından düzenlenecek olan EVTEKS Fuarı’nda B2B İkili İş Görüşmeleri ve Alım Heyeti Programları da organize edilecek.
160 bin metrekarelik fuar alanında tülden perde sistemlerine, banyo ürünlerinden uyku ve yatak odası tekstiline, döşemelikten mutfak ve yemek odası tekstiline kadar ev tekstili sektörüne dair her şey, 24-28 Nisan 2018 tarihleri arasında her zamanki adresi CNR Expo Yeşilköy’de sergilenecek.
EVTEKS bu yıl ‘büyüleyecek'
Her yıl olduğu gibi dünyaca tanınan trend sunum firması Nelly Büyülenmek’ olarak belirledi. Doğanın tazelenerek uyanışa geçtiği nisan ayının etkisi ile düzenlenecek fuarda ‘Büyülenmek’ temasıyla ortaya çıkan Taze Hayat, Hayaller, İmza ve Tam Güneş trendleri ile hazırlanan ev tekstili ürünleri sergilenerek ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. 
 
Baharın etkileri: Tazelik, yenilik, uyanış ve buluşma
Bu yıl ilk kez nisan ayında, ‘Nisan Etkisi (April Effect) mottosu ile organize edilen EVTEKS; tazelik, yenilik, uyanış ve buluşma gibi bahar etkilerinin ev tekstili ve tasarımı üzerindeki yansımasına ve doğanın uyanışına ev sahipliği yapacak. Nelly Rodi tarafından belirlenen "büyülenmek" teması ile  yola çıkan EVTEKS,  merak uyandıran değerli bir tutumla büyülenmek, yaratıcı enerji ile büyülenmek gibi gibi al temaları da kendine trend olarak seçti.

Evteks sektöre tazelik ve ferahlık getirecek!
EVTEKS; dünyada üç kıtanın kesiştiği tek ülke olan Türkiye’nin en önemli ticaret şehri İstanbul’da, Uluslararası Atatürk Havalimanı’na 3 dakikalık mesafede bulunan CNR Expo’da, kapılarını 24’üncü kez açmaya hazırlanıyor.
EVTEKS, markaları tasarım, üretim kalitesi ve üretim kapasitesi ile dünyanın 120 ülkesinde son tüketiciye ulaştıran, tasarım yönü yüksek olan bir fuar.
EVTEKS, her yıl Mayıs ayında buluşturduğu dünya ev tekstili sektörünü, 2018 yılından itibaren Nisan ayında bir araya getirecek. EVTEKS Nisan; doğayı örnek alarak üretilen, özellikle gelecek sezon tasarımları ve dünyada ev tekstili sektöründeki yenilikçi ürünleri ziyaretçilerle buluşturmayı, böylece Türk ev tekstili ürünlerini kullanacak olanların hayatlarına tazelik ve ferahlık gibi farklı bakış açıları getirmeyi amaçlıyor.
EVTEKS, gelecek sezon sunumlarının yer aldığı, Nelly Rodi gibi dünyaca etkin Trendsetter ve analizcilerle tasarım zirvesi şekline dönüştüğü bir fuar olarak, CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık tarafından, 24-28 Nisan 2018 tarihleri arasında ihracatın merkezi CNR Expo Yeşilköy’de düzenleniyor.

TOLGA ALP DÜZGÖREN-MEHMET ÜNLER​

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER