EVDE BAKIM VE SAĞLIK MERKEZİ ÇALIŞANLARINA KIRMIZI KARANFİL

EVDE BAKIM VE SAĞLIK MERKEZİ ÇALIŞANLARINA KIRMIZI KARANFİL

Denizli Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Ali Değirmenci ve Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Denizli Büyükşehir Belediyesi Evde Bakım ve Sağlık Merkezi çalışanlarına kırmızı karanfil verdi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Evde Bakım ve Sağlık Merkezi personelinin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı. Evde Bakım ve Sağlık Merkezi'nde düzenlenen programa; Denizli Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Ali Değirmenci, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Erdal Işık ve Evde Bakım ve Sağlık Merkezi çalışanları katıldı. Değirmenci ve Gökoğlan, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Evde Bakım ve Sağlık Merkezi çalışanlarına kırmızı karanfil verdi.

“TIP BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN”
Evde Bakım ve Sağlık Merkezi'nin Denizli Büyükşehir Belediye  Başkanı Osman Zolan'ın çok önemsediği bir proje olduğunu vurgulayan Değirmenci, "Tanısı konulmuş, tedaviye başlanmış ama gözü kapıda olan, kendi hayatını idame ettirmeye zorlanan, hastalarımıza doktorlarımızla, hemşirelerimizle, sağlıkçılarımızla gidip temas ediyoruz. Bunun dışında hasta nakil işlerini de gerçekleştiriyoruz. 24 saat tıbbi danışma hizmeti veriyoruz. Vatandaşlarımızın hayatına dokunuyoruz" diyerek tüm personelin 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutladı.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER