Evlilik Okulu’nda 41. dönem mutluluğu

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ödüllü projelerinden ‘Ailemi Seviyorum’ kapsamında hayata geçirdiği ‘Sağlıklı Evlilik Okulu’ 41’inci dönemi tamamlandı. 2012 yılından bu yana bin 700’e yakın kursiyerin mezun olduğu Sağlıklı Evlilik Okulu, 41’inci dönem mezunlarını verdi.

Evlilik Okulu’nda 41. dönem mutluluğu

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından 2012 yılında hayata geçirilen ve bu güne kadar çok sayıda kursiyere hizmet veren Sağlıklı Evlilik Okulu'nda 41’inci dönem eğitimleri sona erdi. Bu kapsamda Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi’nde 41’inci Dönem Sağlıklı Evlilik Okulu Sertifika Töreni düzenlendi. Törene; Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Psikolog Gülay Korkut ve kursiyerler katıldı. Ailemi Seviyorum projesini çok önemsediklerini vurgulayan Değirmenci, “41’inci dönemi bitirdiniz, ‘41 kere maşallah’ı hak ettiniz. İnşallah evlilik kararınız ve bundan sonraki hayatınız hep istediğiniz şekilde şekillenir. Evliliğe böyle bir eğitim alarak başladığınız için sizleri tebrik ediyorum” dedi.

“DENİZLİ HEP GÜZELLİKLERLE ANILSIN”

Değirmenci, Büyükşehir Belediyesi’nin klasik belediyecilik faaliyetleri yanında pek çok konuda sosyal belediyecilik faaliyetlerini gerçekleştirdiğini vurgulayarak, "Klasik belediyeciliğimizin yanında sosyal belediyecilik dediğimiz; sanattan kültüre, spordan eğitime kadar pek çok faaliyet alanımız var. Bunlardan bir tanesi de Ailemi Seviyorum projesi kapsamında Sağlıklı Evlilik Okulu devam ediyor. bin bin 700’e yakın hemşehrimizi bu eğitime tabi tuttuk. Bıkmadan usanmadan sizlerden talep geldiği sürece bu eğitimleri vermeye devam edeceğiz. Denizli hep güzelliklerle anılsın, mutlu insanların yaşadığı bir şehir olsun istiyoruz" diye konuştu. Konuşmanın ardından Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci kursiyerlere sertifikalarını verdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2019, 15:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER