EVTEKS Fuarı’nda Denizli rüzgârı esti

Dünyanın en büyük ev tekstili fuarlarından biri olan ve bu yıl 25'incisi düzenlenen İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı, kapılarını ziyaretçilere kapattı. Binden fazla markanın ve 120 ülkeden yaklaşık 150 bin ziyaretçinin ağırlandığı fuarda, her sene olduğu gibi bir kez daha Denizli rüzgârı esti. DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu, “Ülkemizin ve dünyanın önemli ev tekstili merkezlerinden biri olan Denizli’nin de, Evteks Fuarı’nda yüksek sayıda katılımla temsil edilmesi son derece önemli.” dedi.

EVTEKS Fuarı’nda Denizli rüzgârı esti

Dünyanın en büyük ev tekstili fuarlarından biri olan ve bu yıl 25'incisi düzenlenen İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı, 23-27 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlendi. Denizli’nin de güçlü bir şekilde temsil edildiği açılış töreninde; Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) adına Başkan Yardımcısı İbrahim Uzunoğlu ile birlikte Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan ve Denizli Sanayi Odası (DSO) Başkanı Müjdat Keçeci de yer aldı. Binden fazla markanın ve 120 ülkeden yaklaşık 150 bin ziyaretçinin ağırlandığı fuarda, her sene olduğu gibi bir kez daha Denizli rüzgârı esti.

“TURKİSH TOWELS, PRESTİJLİ ETKİNLİKLERDE YER ALMAYA DEVAM EDECEK”

Denizli’den 95 katılımcının yer aldığı fuarla ilgili görüşlerini sunan Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Hüseyin Memişoğlu, Denizlili ihracatçılar olarak Evteks Fuarı’na güçlü bir şekilde katılım sağlanmasının memnuniyet verici olduğunu belirtti. Başkan Memişoğlu, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Bilindiği gibi, Evteks dünyanın en önemli ev tekstili fuarlarından biri ve sektör profesyonellerinin ortak buluşma noktası. Ülkemizin ve dünyanın önemli ev tekstili merkezlerinden biri olan Denizli’nin de, Evteks Fuarı’nda yüksek sayıda katılımla temsil edilmesi son derece önemli. Denizli, her geçen sene artan tasarım gücü ve markalaşma potansiyeliyle birlikte sektörün kalbi olmaya ve sektöre yön vermeye devam ediyor. Denizli İhracatçılar Birliği olarak, ‘Turkish Towels’ markamızla bu sene bir kez daha fuardaki yerimizi aldık ve Türk havlusunun tanıtımına devam ettik. ‘Turkish Towels’ markası önümüzdeki dönemlerde de önemli fuarlarda ve prestijli etkinliklerde yer almaya devam edecek.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER