EZGİ İLE İBRAHİM’DEN ÖMÜR MUTLULUĞA ‘EVET’

Tekstilci ve eski Milletvekili merhum Mehmet Gözlükaya’nın yeğeni Gökhan ve Berrin Gözlükaya çiftinin oğulları İbrahim Gözlükaya ile Aras Kargo Acentesi’nin sahibi Ali ve Nevin Dayal çiftinin kızları Ezgi Dayal, DEDA Düğün Salonları’nda düzenlenen nikah ve düğün töreyle dünya evine girdi.

Tekstilci ve eski Milletvekili merhum Mehmet Gözlükaya’nın yeğeni Gökhan ve Berrin Gözlükaya çiftinin oğulları İbrahim Gözlükaya ile Aras Kargo Acentesi’nin sahibi Ali ve Nevin Dayal çiftinin kızları Ezgi Dayal, dünya evine girdi. Ezgi ve İbrahim için DEDA Düğün Salonları’nda nikah ve düğün töreni düzenlendi. Düğüne ve nikaha; Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol ve çok sayıda davetli katıldı.

Nikahı, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıyarken; Nuri Ozan Dayal, Yusuf Niyazi Gözlükaya, Buse Sultan Topçu ve Durmuş Ali Görgülü, çiftin mutlu gününe şahitlik etti. Çiftlerin bir ömürlük yolculuğa çıkacağını söyleyen Başkan Zolan, çiftlere seslenerek; “Ömrünüzün en önemli anlardan birini yaşıyorsunuz. Heyecan vardır. Heyecan varsa Nikah vardır diyoruz” dedi. Yapılan nikah töreninin ardından, düğüne katılan daverlikler, gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendiler.

ALPER PARLAK-MUHAMMET KARAÇAY

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2018, 17:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER