FABER TİMİ ÖZEL ÖDÜLÜ KAPTI

FABER TİMİ ÖZEL ÖDÜLÜ KAPTI

Geçtiğimiz hafta sonunda Bodrum’da düzenlenen MOST BodrumTurnuvası’na katılan tek Denizlili ekip olan ‘Faber Timi’, Yakala ve Bırak ÖzelÖdülü’nün sahibi oldu.

Balıkçılığın Formula-1’i olarak nitelendirilen MOST BodrumTurnuvası, 16-18 Eylül tarihleri arasında Bodrum’da gerçekleştirildi. YalıkavakKoyu açıklarında yapılan turnuvaya; Rusya, Yunanistan, Hollanda, Azerbaycan veTürkiye'den 59 tekne ile yattaki yaklaşık 310 amatör ve profesyonel balıkçıkatıldı. 59 tekne arasında, ‘Faber Timi’ ekibi Denizli’den katılan tek ekipoldu.

TURNUVALARDA TANINMIŞ İSİMLER DE VARDI

Yalıkavak Koyu'ndan denize açılarak 3-10 mil arasındaGümüşlük ve Küdür Yarımadası açıklarına giden avcılar, sabah erken saatlerdenitibaren oltalarını suya attı. Can Özer'in organizasyon başkanlığını yaptığıyarışmaya; Alp Kırşan, Mahmut Kocadon, İskender Atakan, Engin Altan Düzyatan, ÇağdaşÇağlar, Sinan Kosif, Adnan Kefeli ve Haluk Tepe gibi tanınmış isimler dekatıldı.

FABER TİMİ; YAKALA VE BIRAK ÖZEL ÖDÜLÜ’NÜN SAHİBİ OLDU

‘Faber Timi’ olarak turnuvaya katılan grupta; 4 Denizliliisim yer aldı. Yasin Cinkaya, Ahmet Turan, Sertan Gündoğan ve Ahmet Adalı’nınbulunduğu ekip; örnek davranış sergiledi. Yaklaşık 50 kilo balık tutan ekip,tuttuğu balıkları canlı olarak tekrar denize bırakarak; Yakala ve Bırak ÖzelÖdülü’nün sahibi oldu.

ÖDÜL HOLDİNG’DEKİ YERİNİ ALDI

Grup adına ödülü alan Yasin Cinkaya; Yakala ve Bırak ÖzelÖdülü’nü Denizli’ye getirdi. Ödülü Denizli’ye getiren Yasin Cinkaya, Babaİbrahim Cinkaya ile birlikte holding bünyesinde bulunan müzeye bırakıldı.  

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER