Farklı lezzetler, Chap-in Bistro Kafe’de buluştu

Denizlili girişimci Murat Çapin tarafından Gümüşçay Mahallesi’nde açılışı gerçekleştirilen Chap-İn Bistro Kafe’de günümüz lezzetlerin yanında geleneksel lezzetler yer aldı.

Farklı lezzetler, Chap-in Bistro Kafe’de buluştu

Denizlili girişimci Murat Çapin, Merkezefendi İlçesi’ne bağlı Gümüşçay Mahallesi’nde Chap-İn Bistro Kafe’nin açılışını gerçekleştirdi. Açılış törenine; CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, İyi Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Çapin ailesi ve davetliler katıldı. Açılış töreninde konuşan İşletme sahibi Murat Çapin; “Bizim yerimiz Gümüşler Mahallesi’nde. Unlu mamuller ve kafe konseptinde insanlara farklı bir lezzet vermek istedik. Halkımıza farklı bir konsept sunduk. Üst katı aile yeri olarak tasarladık. Bütün imalatlar kendimize ait. Doğuya has özel ürünlerimiz var. Farklı lezzetlerle insanlara hizmet vereceğiz. İnsanların hoşnut kalacağını düşünüyoruz. Etli ekmek ve içli köftemizi annem yapıyor. Bir kere yiyenin sürekli isteyeceğini düşünüyorum” dedi. Açılışta Murat Çapin’i yalnız bırakmayan eşi Çiğdem Çapin; “Burada farklı hizmet ve farklı tatlar var. İçli köfte, etli ekmek ve Kürt böreğimiz var. Bunları kimsenin tattığını düşünmüyoruz. İnşallah farklı hizmet vereceğiz “ diye konuştu.

“İKİNCİ İŞLETMEMİZİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİK”

Kafenin açılışını gerçekleştiren ve açılışın ardından işletmeyi gezen Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan; “Chap-in Bistro Kafe’nin açılışını gerçekleştirdik. Kafenin içine girince de çok beğendik. Bu bölgemizin ihtiyacı olan bir işletme. Zaten aday adaylığı sürecinde ve sonrasında yeni açılacak yerlerin yanında olacağımızı ve bu konuda teşviklerimiz olacağını söylemiştik. Bizi beklememişler ve gerçekten güzel bir mekan yapmışlar. Merkezefendimizde böyle güzel yerlerin açılmasını istiyoruz. Merkezefendimizin bazı yerlerinde işletme, kafe yoktu. İnsanlar, merkeze gidiyordu. Yeni işyerleri, umut merkezleri açmak ve yeni istihdam yerleri açmak sözlerim arasındaydı. Biz de ikinci işletmemizin açılışını gerçekleştirdik. Hem bize hem Merkezefendimize hem de işletme sahibi arkadaşımıza hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

“KARDEŞLERİM ‘BİSMİLLAH’ DEYİP YOLA ÇIKMIŞLAR”

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, ise şunları aktardı: “Bugün, çiçeği bununda başkanımla birlikte açılışa geldik. Bunun mutluluğu, gururu gerçekten tarif edilemez. Kardeşimin vesilesiyle burada böyle güzel mekanlar bol bol açılacak. Merkzefendi bir çiçek bahçesi gibi; mutlu, umutlu bir ilçe olacak. Bugün kardeşlerim ‘Bismillah’ deyip yola çıkmışlar. Allahım hayırlı huzurlu kazanç nasip etsin. Böyle güzel işyerleriniz, değerli başkanım ve vekilimle açmaktan mutluyuz. Esnafımızın yüzünün güldüğü, akşam evlerine mutlu geldiği güzel günler diliyoruz. Allah bize bol bol hayırlı açılışlar nasip etsin diyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.”

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2019, 13:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER