FETÖ'CÜ MEMURUN EVİNDEN SERVET ÇIKTI

FETÖ'CÜ MEMURUN EVİNDEN SERVET ÇIKTI

Ankara’da yürütülen operasyon kapsamında gözaltına alınan bir memurun Denizli’deki evinde yapılan aramada 989 bin 658 dolar, 50 bin 550 Euro ve paraların hemen yanında bir şiir bulundu. Operasyonu Vali Altıparmak Twitter hesabından yaptığı ilginç paylaşım ile duyurdu

Vali Ahmet Altıparmak’ın twetter üzerinden yaptığı bir paylaşım Denizli’yi ayağa kaldırdı. “FETÖ soruşturmaları kapsamında bir memurun evinde yapılan aramada ele geçenler; 989 bin 658 Dolar, 50 bin 550 Euro ve hemen yanında bir şiir” yazısıyla birlikte paraların ve şiirin fotoğraflarını paylaşan Vali Altıparmak, operasyonun nerede yapıldığını ve memurun kim olduğunu açıklamadı.

OPERASYON ANKARA KAYNAKLI

Operasyonun Denizli’de yapıldığı ortaya çıktı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü FETÖ/PDY yapılanmasına yönelik operasyonda, başkentte görev yapan Denizlili bir memur gözaltına alındı. Bu kişinin ifadeleri ışığında operasyonu Denizli’ye kaydıran ekipler, memurun Denizli’deki evinde de aramalar yaptı.

EV DEĞİL SANKİ BANKA

Adı ve adresi açıklanmayan memurun evinde yapılan aramada çanta ve ayakkabı kutusu içinde 989 bin 658 dolar, 50 bin 550 Euro ele geçirildi. Paraların hemen yanında bir de şiir bulundu. “Yürekte ‘SIZINTI’ ile başladık. ‘ZAMAN’la öğrendik ‘AKSİYON’ insanı olmayı. ‘YENİ ÜMİT’lerimizle yağdırdık ‘YAĞMURLARI’ ve sonunda yeşerdi ‘GONCALAR’” şiiri dikkat çekti. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211