FETTAHOĞLU, FORD TRUKS'TAN VAZGEÇMİYOR

FETTAHOĞLU, FORD TRUKS'TAN VAZGEÇMİYOR

Daha önce 20 adet araç alarak araç filosunu güçlendiren Uşaklı firma Fettahoğlu Mühendislik, yine Ford Trucks Yarımca’yı tercih ederek; 7 adet Ford Cargo kamyon aldı.

Beton ve asfalt sektöründe Uşak’ın önde gelen firmalarından olan Fettahoğlu Mühendislik, araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Daha önce bünyesine Yarımca Ford Truks’tan 20 adet araç alarak araç filosunu güçlendiren Uşaklı firma, 7 adet Ford Cargo 4142 Damper tipi araç satın aldı. Araçlar için Ford Trucks Yarımca’da teslim töreni düzenlendi. Törene; Ford Trucks Yarımca Genel Müdürü Mehmet Yarımca, Fettahoğlu Mühendislik yetkilisi İbrahim Sağlam ve ekip arkadaşları katıldı. 

“TERCİHİMİZİ FORD TRUKS YARIMCA’DAN YANA KULLANDIK”
Filolarını 7 araç daha ekleyerek büyümeye devam eden Fettahoğlu Mühendisliğin yönetici İbrahim Sağlam, “ Diğer aldığımız araçlardan çok memnun olduğumuz için tercihimizi Yarımca Ford Truks’tan yana kullandık. İnşaat sektöründe kullanılabilecek en iyi araçlar olduğunu düşünüyoruz. Yakıt tasarrufu konusunda da çok iyi bir araç, iki taraf içinde hayırlı olsun” diye konuştu.

“YENİ YILDA DA YENİLİKLERLE DEVAM EDECEĞİZ”
Uşak’ın önde gelen firmalarından olan Fettahoğlu Mühendisliğin kendilerini tercih etmeye devam ettiğini söyleyen Ford Trucks Yarımca Genel Müdürü Mehmet Yarımca, “Bu yıl içerisinde firmamıza 27. araçlarını teslim ettik. Firmamız araçlarında tamamen Ford’u tercih ediyor. İnşallah 2018 yılında da yeni araçlarımızla kendilerine destek oluruz” dedi. 2017 yılının kendileri açısından iyi geçtiğini söyleyen Yarımca, “Özellikle inşaat grubu araçlarımızla kendimizi kabul ettirdik. Yeni yılda da yeniliklerle devam edeceğiz. Müşterilerimize elimizden geldiği kadar destek olacağız” diye konuştu.

 “SATIŞLARIMIZIN DEVAMI GELECEKTİR”
Ford Truks Yarımca Satış Danışmanı Ekrem Malkoç, “Ford Cargo Euro 6 araçları müşterinin istemiş olduğunu her şeyi yapabilme kapasitesine sahip. Bundan dolayı daha çok tercih edilmeye başlandı. Bizler satış gerçekleşmeden Fettahoğlu firmasına deneme fırsatı sunduk. Onlar da araçlarımızı tercih ettiler. Bakım ve yakıt maliyeti anlamında çok avantajlı olduğunu onlarda fark ettiler. İlerleyen zamanlarda bu satışlarımızın devamının geleceğini düşünüyorum” dedi.

 

İBRAHİM ALAYONT-ALPER PARLAK

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211