FİLİZ ŞOFÖRLERİ UNUTMADI, DİREKSİYONA GEÇTİ YOLCU TAŞIDI

FİLİZ ŞOFÖRLERİ UNUTMADI, DİREKSİYONA GEÇTİ YOLCU TAŞIDI

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; 1 Mayıs " Emek ve Dayanışma Günü " sebebiyle Fakülte - Çamlık Hattı Minübüs son durağını ziyaret ederek minibüscülerin “ Emek ve Dayanışma” gününü kutladı.
Ak Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Fakülte- Çamlık Hattı Minübüs durağında çalışan şoförleri ziyaret ederek 1 Mayıs “Emek ve Dayanışma” günlerini kutladı.  73 araç ile Denizli’de gece gündüz çalışan ve Denizli halkına hizmet veren durağı ziyaret eden Başkan Filiz’e  Fakülte- Çamlık Hattı Minübüs Durağı Başkanı Bekir Özen ve çok sayıda şoför karşıladı.  
Şoförlerle samimi bir ortamda bir araya gelen  Ak Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, “ Bugün 1 Mayıs. Sizler gibi işinin başında olan abilerimizi unutmayalım dedik. 8 yaşından bu yana kaynak yaptık, boya yaptık, çekiç kullandık ama emek hep işin içinde oldu. Babam bize hiçbir zaman patron çocuğu muamelesi yapmadı. Saatlerce direksiyon sallayan arkadaşlarımız var. Bu günde sizleri yalnız bırakmak istemedik” dedi. Filiz’e  Fakülte- Çamlık Hattı Minübüs Durağı Başkanı Bekir Özen’de ziyaretlerinden dolayı Başkan Filiz’e teşekkür etti.

BAŞKAN FİLİZ MİNÜBÜSÜ DOLDURDU

Ziyaretin ardından direksiyon başına geçen Başkan Filiz, 1 Mayıs’a özel direksiyona geçti ve servise çıktı. Fakülte - Çamlık Hattı Minübüs son duraktan yola çıkan Filiz, güzergahı bozmadan yolcu taşıdı. Zaman zaman anons vermeyi de unutmayan Filiz’i gören vatandaşlar ise şaşkınlığını gizleyemedi. 

İBRAHİM ALAYONT- ALPER PARLAK

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER