FİLİZ: SÖZ VERDİK, YAPTIK'

FİLİZ: SÖZ VERDİK, YAPTIK'

Toplu Konut İdare Başkanlığı (TOKİ) tarafından Denizli’nin 3 ilçesinde yapımı devam eden ve bitme aşamasına gelen TOKİ  konutları için kura çekimi heyecanı yaşanacak. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin de büyük bir önemle takip ettiği TOKİ Konutları Projesi Denizli merkez ve ilçelerinde büyük bir hızla devam ediyor. İlk olarak 16 Mayıs Çarşamba günü saat 11:00'de Sarayköy İlçesi'nde yapımı bitme aşamasına gelen 403 konut için kura çekim töreni düzenlenecek. 17 Mayıs Perşembe günü saat 10:00'da 224 konut için Tavas İlçesi'nde hak sahipleri kura çekimleri gerçekleştirilecek. Yine aynı gün saat 15:00' de ise Baklan İlçesi'nde 126 konut için kura çekimi töreni düzenlenecek. 


“BAKAN ZEYBEKCİ’NİN EN ÇOK ÖNEM VERDİĞİ PROJELERDEN BİRİ”
AK Parti'nin verdiği sözleri birer birer tutarak hayata geçirdiğini ifade eden AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “2017, 15 Temmuz'un ardından şer güçlerin, ülkemiz üzerindeki karanlık emellerini ekonomik olarak harekete geçirmeye çalıştıkları bir yıl oldu. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara rağmen Cumhurbaşkanımız önderliğindeki hükümetimiz ve AK Parti hareketi, geride bıraktığımız 2017 yılında birçok ilki başardı. Bu ilkleri ve büyük projeleri teker teker gerçekleştirirken, verdiği sözlerin arkasında durup başarı ile sonlandırdığını tüm vatandaşlarımız gördü. Önümüzdeki günlerde 3 ilçemizde TOKİ Kura çekimi yapılacak. Denizli’mizde ev sahibi olma ümidiyle bekleyişleri devam eden vatandaşlarımıza karşı mahcup olmadan bir sözümüzü daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Başta Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci olmak üzere bu süreçte Denizli’mizin hak ettiği değeri bulması adına desteklerini esirgemeyen milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımızın bu konudaki gayretleri takdire şayandır” dedi.


Sarayköy, Tavas ve Baklan’da tamamlanma aşamasına gelen konutların “lüks ve kaliteli malzemeler” kullanılarak yapıldığını söyleyen Başkan Filiz, “İlçelerimizde şehir konforunda konutlar üreterek, kent merkezinde olan herşeyi ilçelerimize ve mahallelerimize götürme projemizi de hayata geçirmiş oluyoruz” dedi. Denizli’nin 3 İlçesinde gerçekleştirilecek TOKİ kura heyecanı ile ilgili bilgiler veren AK Parti İl Başkanı Necip Filiz mesajında devamla şu ifadelere yer verdi:  “Denizli’mizin Gururu Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci, Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanlarımızın destekleriyle Denizlili hemşerilerimize hizmet vermeye, Denizli’mizin sorunlarını çözmeye devam ediyoruz. Toplu Konut İdare Başkanlığı (TOKİ) tarafından 3 ilçemizde yapımı devam eden TOKİ  konutları için kura çekimi heyecanı yaşanacak. İlk olarak 16 Mayıs Çarşamba günü saat 11:00'de Sarayköy İlçesi'nde yapımı devam eden 403 konut için kura çekim töreni düzenlenecek. 17 Mayıs Perşembe günü saat 10:00'da 224 konutun için Tavas İlçesi'nde konut kura çekimleri yapılacak. Yine aynı gün saat 15:00' de ise Baklan İlçesi'nde 126 konut için kura çekimi gerçekleştirilecek.” ;

AK Parti hükümetinin bu güne kadar hayalleri gerçeğe dönüştürdüğüne dikkat çeken AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, yine bir hayalin gerçeğe dönüştüğü Denizli'de TOKİ evlerinin hak sahiplerine verileceğini belirterek; "Kurulduğu günden bu yana halkın umudu olan AK Parti icraatları, hedefleri ile hayalleri gerçeğe dönüştürdü. Yine hayal denilen, yapılamaz denilen bir proje daha hayata geçiyor. TOKİ ile ilçe belediyelerimiz tarafından yapılan sözleşmeler ile ilçelerde temeli kısa süre önce atılan TOKİ konutlarımızın kura çekimi yapılacak. Bu hizmetler artarak devam edecek. 2023'e giden Türkiye ve Denizli yarınlarını daha güçlü kurmaya devam edecek. Bu projelerin hayata geçmesinde öncü olan Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci başta olmak üzere milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.

YEŞİM AYDEMİR

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER