FIRINCILAR ODASI'NDA KARADABAN GÜVEN TAZELEDİ

FIRINCILAR ODASI'NDA KARADABAN GÜVEN TAZELEDİ

Denizli Fırıncılar Odası Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nda olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Tek listeyle gerçekleştirilen seçimlerde ise mevcut Başkan Bekir Karadaban güven tazeledi.

Denizli Fırıncılar Odası’nda seçim heyecanı yaşandı. Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nda gerçekleştirilen seçimde mevcut Başkan Bekir Karadaban tek aday olarak girdiği seçimde yeniden başkan olarak güven tazeledi. Türkiye’nin en genç oda başkanı olarak 4 yıl önce göreve gelen Karadaban,  4 yıl daha Denizli Fırıncılar Odası Başkanı olacak.

“GEÇEN ZAMANDAZARFINDA HEP BİRLİKTE ÇALIŞTIK”
4 yıl önce üyelerin gücen oylarıyla başkanlığa geldiğini belirten Denizli Fırıncılar Odası Başkanı Bekir Karadaban, “Üyelerimiz bana 4 yıl önce Türkiye’nin en genç Oda Başkanı olmamı sağladılar. Bu geçen zaman zarfı içinde hep birlikte çalıştık. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da onlarla birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Her zaman için Denizli’de bu işle uğraşan meslektaşlarımın yanında olduğumu söylemek istiyorum” dedi.

“YENİ PROJELERİMİZ VAR”
“Denizli Fırıncılar Odası bütün herkesi bir çatı altında toplayan ender odalardan bir tanesi” diyen Başkan Karadaban, “ İnsan sağlığının iyi olması için sağlıklı yaşaması gerekiyor. Bizler de bir gıda odası olarak üzerimize çok büyük görevler düştüğünün farkındayız. Önümüzdeki dönemlerde eğitimle çok daha güzel ürünler çıkarmak adına elimizden geleni yapacağız. Yeni projelerimiz var. Umuyorum bu 4 yıllık süreçte hepsini hayata geçireceğiz” diye konuştu.

 

İBRAHİM ALAYONT-DOĞAN AKŞİT

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER