Forum Çamlık AVM’de tango gösterisi   

Denizli Forum Çamlık AVM'de, Sevgililer Günü'ne özel ‘Aşk Oyunu’ kampanyasıyla eğlence ve alışveriş bir araya geldi. Kampanya programı kapsamında sunulan dans gösterisi, ziyaretçilere keyifli anlar yaşattı.

Forum Çamlık AVM’de tango gösterisi   

Forum Çamlık AVM'de 13 - 16 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilen ‘Aşk Oyunu’ kampanyası kapsamında ziyaretçiler, hem sevdikleri için keyifle alışveriş yaptı hem de anında sürpriz hediyelerden birini kazanma fırsatı yakaladı.

Kampanya süresince en fazla iki fişte 200 TL’lik alışveriş yapan tüm Forum Çamlık ziyaretçileri, Aşk Oyunu’na katılmaya hak kazandı.


Özel indirimler ve ‘Aşk Oyunu’ kampanyasının yanı sıra Sevgililer Günü temalı dekorlar da ziyaretçilerinin büyük ilgi ve beğenisini topladı. Birçok vatandaş dekorların önünde fotoğraf çektirmenin mutluluğunu yaşadı. Aşk Oyunu kampanyası yanı sıra Sevgililer Günü dolayısıyla dans gösterisi sunuldu. Bir anda ortaya çıkan çiftin tango gösterisi sırasında ziyaretçilerin şaşkınlıklarını gizleyemedikleri gözlerden kaçmadı. Çiftler el ele ve sarılarak dans gösterisini izledi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER